niedziela, 08 grudzień 2019 19:25

Przydatne i eleganckie gadżety dla mężczyzn

Prezenty dla mężczyzn Prezenty dla mężczyzn

Jest wiele przedmiotów, które przydadzą się każdemu facetowi. Nie takie, które po wręczeniu lądują w kartonie, gdzieś w szafie. Wręcz przeciwnie. Mowa tu o gadżetach, które przydają się każdego dnia w różnych okolicznościach.

 

Chyba nikogo nie dziwi już widok mężczyzny u manicurzystki. To pewnego rodzaju standard, który na stałe zagościł w naszym społeczeństwie. Podobnie jest z pewnymi przedmiotami, które do niedawna były domeną kobiet czyli wszelkiego rodzaju torby. Obecnie wielu panów nosi torby czy teczki zamiast plecaków, które nie do końca dobrze komponują się choćby z garniturem. Istnieją także przedmioty od dawna wykorzystywane przez kobiety i mężczyzn. Świat się zmienia, a wraz z nim nasze nawyki i przyzwyczajenia. Tak więc dobrze ubrany, zadbany mężczyzna z torbą na ramieniu wzbudza podziw i uznanie. Co można powiedzieć o rzeczach, których nie widać?

Markowe papierośnice

To jeden z gadżetów, który nie jest widoczny ze zrozumiałych względów. Wychodząc jednak na papierosa w towarzystwie można pochwalić się papierośnicą, która stanowi idealną opozycję do standardowych opakowań. Dlaczego? Obecnie producenci wyrobów tytoniowych zobligowani są do umieszczania - mówiąc krótko, brzydkich zdjęć na opakowaniach. Możliwe, że ma to podłoże edukacyjne, ale walory estetyczne znikome.

Rozwiązaniem tej przykrej sytuacji mogą być markowe papierośnice, które wyglądem przypominają większe wizytowniki. Świat tytoniu podobnie jak wszystko w około również się zmienia. Powstały cienkie papierosy, których gabaryty są znacznie mniejsze w stosunku do klasycznych odpowiedników. Dedykowana papierośnica slim będzie idealnie pasowała na tego typu wyroby. Papierośnica na cienkie papierosy, dzięki mniejszym gabarytom może być przechowywana nawet w taliowanych garniturach lub płaszczach.

Pielęgnacja dłoni i paznokci

Pracownicy biurowi, przedstawiciele handlowi, a w końcu dyrektorzy i prezesi powinni się odpowiednio prezentować. Adekwatny do wykonywanych czynności strój jest bardzo ważny z punktu widzenia kontaktu z klientem. Innymi istotnymi elementami są głowa i dłonie, gdyż reszta ciała zwykle schowana jest pod ubraniem. Każdy mężczyzna mający kontakt z klientami oraz współpracownikami powinien umieć o nie zadbać.

W wypadku głowy należy zatroszczyć się o włosy oraz zarost lub jego brak. Z kolei dłoni używamy podczas witania się, prezentacji czy podpisywania umowy. Jeżeli ta ostatnia jest omawiana, to często palcem lub trzymając długopis wskazujemy na konkretne zapisy, albo na coś zwracamy uwagę. Brzydkie czyli zaniedbane dłonie nie zachęcają do kontaktu fizycznego i potrafią być odpychające wizualnie. Z pewnością nie robi to dobrego wrażenia.

Każdy mężczyzna powinien mieć swój przybornik do paznokci. Składa się on z kilku podstawowych narzędzi jak nożyczki, pilniczek czy cążki. Obecnie dostępne rozwiązania pozwalają zadbać o dłonie na poziomie salonu kosmetycznego bez wychodzenia z domu. Zestaw do pielęgnacji paznokci, to standard i zarazem dobra praktyka mile widziana w toaletce każdego mężczyzny. W końcu nikt nie chce odstraszyć płci pięknej, która zwykle zwraca uwagi na takie detale. Szeroki wybór stylowych zestawów znaleźć można na https://www.forhim.pl/19-zestawy-do-manicure.

Gadżety, to nie tylko zabawki

Współczesny mężczyzna, który pracuje z klientem lub piastuje znaczące stanowisko, zwykle zalicza się do osób zadbanych. Klasy dodać może drobny przedmiot jak papierośnica. Te wykonane ze skóry lub z różnego rodzaju metali, bogato zdobione potrafią nacieszyć oko, ale także wystawiają dobre świadectwo właścicielowi.

Powszechnie już wiadomo, że mężczyźni dbają o swój wygląd podobnie jak kobiety. Takie podejście do samego siebie jest dobrze postrzegane przez otoczenie lecz nie zawsze mówi się o tym wprost. Stąd też dobrze zadbane dłonie i paznokcie są detalem, ale może okazać się, że bardzo istotnym. Dlatego każdy facet powinien posiadać zestaw do obcinania paznokci, który będzie tylko na jego potrzeby. Po najprostszych zabiegach dłoń jako całość będzie wyglądała dużo lepiej, co powinny docenić szczególnie partnerki.

Czytany 131 razy

Twój lifestyle

Modne i stylowe ławki tapicerowane do każdej poczekalni

Osoby, które oczekują na swoją kolejkę do lekarza lub stomatologa podświadomie rozglądają się za miejscem, w którym będzie można wygodnie czytaj dalej
Co warto wiedzieć o naturalnych kosmetykach?

Co warto wiedzieć o naturalnych kosmetykach?

W ostatnim czasie coraz więcej osób zaczęło zauważać, że wszechobecny postęp i ciągle rozwijająca się technika wcale nie sprzyjają naszej czytaj dalej
On-grid, czy off-grid, czyli czym różnią się instalacje fotowoltaiczne?

On-grid, czy off-grid, czyli czym różnią się instalacje fotowoltaiczne?

Każdy, kto zaczyna interesować się tematem paneli fotowoltaicznych zatrzymuje się przy nazwach on-grid i off-grid. Jeśli jest się jeszcze fotowoltaicznym czytaj dalej
Jakie są rodzaje aparatów ortodontycznych?

Jakie są rodzaje aparatów ortodontycznych?

Istnieje kilka różnych rodzajów aparatów stomatologicznych, które mogą być zalecane w celu poprawy wyrównania zębów, w tym tradycyjne metalowe aparaty czytaj dalej
Botox – czy jest bezpieczny?

Botox – czy jest bezpieczny?

Od wielu lat w mediach mamy do czynienia z dyskursem na temat botoksu oraz jego wpływu na zdrowie człowieka. Oponenci czytaj dalej
Depilacja pach: golenie, wosk i laser - która metoda jest najlepsza?

Depilacja pach: golenie, wosk i laser - która metoda jest najlepsza?

Jak skutecznie pozbyć się owłosienia pach i jednocześnie uniknąć podrażnień? czytaj dalej
  • 1