czwartek, 17 czerwiec 2021 17:29

Kiedy i z jakiej okazji warto podarować w prezencie komplet biżuterii?

irbis style irbis style

Jeśli sztuka wręczania prezentów kojarzy Ci się z loterią, w której nie każdy los wygrywa, to wiedz, że nie tylko Ty próbujesz posiąść tajemną wiedzę i sztukę wręczania trafnych podarunków. Na szczęście w XXI wieku możemy szukać inspiracji w każdym zakątku świata, bo dzięki Internetowi, mamy do niego nieograniczony dostęp.

W sztuce wręczania biżuterii spotykamy się z delikatną materią, jaką są gusta i okazje, które odgrywają tutaj kluczową rolę. Podpowiadamy, kiedy i z jakiej okazji warto podarować w prezencie komplet biżuterii.

Nic dwa razy się nie zdarza…

W życiu każdego z nas dzieją się wydarzenia wyjątkowe, takie, które większości dane jest przeżyć tylko raz w życiu. Ważne uroczystości takie jak chrzest, pierwsza komunia święta, bierzmowanie, czy ślub, to wydarzenia, które pamiętamy przez całe życie. Nierzadko towarzyszą nam też pamiątki, które z tej okazji otrzymaliśmy w prezencie od bliskich.

Najczęstszym prezentowym wyborem, z którym zdecydowanie się zgadzamy, są komplety biżuterii (https://irbis.style/pl/menu/komplety-bizuterii-284.html). Ponadczasowy łańcuszek, w zestawie z medalikiem lub krzyżykiem, kolczyki z pasującym do nich wisiorkiem i inne zestawy, umiejętnie dobrane mogą towarzyszyć obdarowanej osobie przez całe życie. Nie inaczej jest z prezentem z okazji narodzin dziecka, który mama lub tata, w wybranym dla nich momencie przekażą biżuterię kolejnemu pokoleniu, jako rodową biżuterię.

Odpowiednia ku temu biżuteria to biżuteria złota wysokiej próby, niełamiąca się pod zębem czasu, odporna na zewnętrzne czynniki i nie tracąca na wartości przez lata. 

Praktyczność

Gdy lubisz dawać prezenty, które łączą w sobie elementy takie jak piękno prezentu, radość obdarowanego, ale i praktyczność i użyteczność, część kompletów biżuterii odpowie na Twoje potrzeby. Postaw na komplet biżuterii, która zawiera bazowe elementy każdej szkatułki. Zamiast wręczać naszyjnik, wybierz łańcuszek z zawieszką.

Dobrej jakości łańcuszek będzie elementem, który posłuży jako baza do budowania różnorodnych biżuteryjnych stylizacji, wraz z innymi łańcuszkami, naszyjnikami, bądź zawieszkami. W zastępstwie charakterystycznej bransoletki z motywem podaruj bransoletkę łańcuszkową o klasycznym splocie takim jak ankier, pancerka, bądź singapur. Większość naszyjników, łańcuszków i kolczyków z łańcuszkowym elementem, zbudowana jest z tych właśnie splotów. Nie trudno o idealne dopasowanie.

W tym wypadku również wybieraj biżuterię z trwałych i ponadczasowych kruszców, złota i srebra wysokiej próby.

Dla prawdziwej fashionistki

Dla fashionistki, ale nie tylko. Również dla każdej z kobiet, które ubierają się zgodnie z porą roku, humorem i ochotą, a biżuterię dobierają do garderoby, na której założenie mają w danej chwili ochotę. Jeśli wiesz, że obdarowana osoba nosi różne rodzaje biżuterii, nosi je łącznie, miksuje i rozdziela, to wręczając w prezencie komplet biżuterii, wręczasz tym samym jej wybór.

Wiele kobiet nie nosi lub unika noszenia zimą kolczyków, czasem boją się je zgubić, gdy kolczyki zawiną się w szalik, lub zwyczajnie się o niego haczą. Rodzaj wykonywanej pracy może sprawić, że noszenie bransoletki nie jest zbyt wygodne, lub wręcz niewskazane, wtedy ten element garderoby stanowi dopełnienie wieczornych i casualowych stylizacji na co dzień.

Wybór kruszcu? Brak ograniczeń. W zależności od okazji i budżetu, jaki chcesz przeznaczyć, wybieraj dowolnie między metalami i ilością elementów w komplecie.

komplet biżuterii złotej

komplet biżuterii złotej

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego kompletu, zainspiruj się gotowymi zestawami w katalogu biżuterii Irbis (https://irbis.style/) lub stwórz swój własny. Pamiętaj, że zestawy możesz rozdzielać i kupować pojedyncze elementy składowe. Skorzystaj z wygodnych filtrów, aby szybciej znaleźć model idealny, a my zapakujemy komplet biżuterii na prezent — za darmo!