poniedziałek, 19 grudzień 2022 10:46

Co kupić żonie na Walentynki?

prezenty na Walentynki dla żony prezenty na Walentynki dla żony unplash

Kiedy zbliża się dzień zakochanych, jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz są prezenty na Walentynki dla żony. Czy wiesz, że zamiast kupowania kolejnej rzeczy, można postawić na voucher na przeżycia? Przeczytaj artykuł, a poznasz 4 pomysły na trafiony upominek! Zainspiruj się, podaruj swojej żonie coś wyjątkowego i unikalnego!

 

Chcąc podkreślić wyjątkowość okazji oraz sprawić, że bliska osoba będzie czuć się wyjątkowo, warto poszukać voucherów, będących okazją do przeżycia niezapomnianych chwil, emocji i nowych doświadczeń. Tym samym prezenty na Walentynki dla żony powinny być równie unikatowe. Co kupić, aby nie żałować?

Masaż czekoladą, czy to możliwe?

Pierwszą propozycją jest chwila relaksu w eleganckim salonie SPA! Prezent obejmuje niestandardowy peeling i masaż, oba wykonywane z użyciem ciepłej czekolady. W ten sposób każda kobieta poczuje się wyjątkowo, poprawiając kondycję skóry i stymulując krążenie, dzięki czemu poczuje się pięknie i młodo.

Nowy image dzięki konsultacji wizerunkowej ze stylistką

Atrybutem każdej modnej i eleganckiej kobiety są idealnie dopasowane do jej figury i urody stroje. Z tego powodu perfekcyjne pomysły na prezeny na Walentynki dla żony to te, dzięki którym nauczy się samodzielnie dobierać strój do okazji, podkreślając swoje atuty i maskując mankamenty. Dobrym rozwiązaniem będzie więc konsultacja wizerunkowa ze stylistką, która indywidualnie dopasuje kolory i fasony do każdej kobiety, opierając swoje propozycje o współczesne trendy mody. Jest to wyjątkowa okazja do zmiany swojego stylu, kreując nowy wizerunek zgodny z własną osobowością.

Decydując się na voucher, odbywa się spotkanie ze stylistką w galerii handlowej, dwie konsultacje online, poczęstunek w kawiarni, a także otrzymuje się pamiątkowy film z tego wydarzenia.

Podkreślenie urody dzięki własnoręcznie zaprojektowanej szmince?

Ciężko spotkać kobiety, które nie lubią makijażu. A gdyby tak umożliwić im stworzenie własnego kosmetyku? Własny projekt szminki brzmi intrygująco, ale jak najbardziej możliwie! W tym przypadku voucher na przeżycia obejmuje możliwość wykreowania całkowicie spersonalizowanego błyszczyku lub szminki, które będą odpowiadać indywidualnym potrzebom — to kobieta zadecyduje o walorach kosmetyku.

Wykorzystywane są jedynie wysokiej jakości składniki, w tym czyste woski roślinne, oleje i minerały. Eksperci badają skórę ust, na tej podstawie tworzy się projekt, a wykonanie kosmetyku odbywa się w laboratorium, aby każda uczestniczka przeżycia otrzymała swój produkt na własność.

A może zmysłowy taniec? Miesięczny kurs pole dance

Jakie rodzaje prezentów na Walentynki dla żony sprawdzą się najlepiej? Zdecydowanie takie, które podkreślą jej wyjątkowość i dostarczą niezapomnianych chwil, emocji i przeżyć. Przykładem jest miesięczny kurs pole dance. W ten sposób można pomóc bliskiej osobie wymodelować figurę za pomocą treningu zmysłowego tańca. Rozwój pasji, nabywanie pewności siebie i sprawności fizycznej to tylko kilka korzyści wynikających z kursu. Pozwól swojej żonie zacząć od przygotowania do tańca na rurze, aby mogła później doskonalić swoje umiejętności!

Dzięki 4 propozycjom prezentów można zainspirować się i wybrać taki upominek, który idealnie trafi w gust wybranej kobiety. Pozwól swojej żonie na świętowanie dnia zakochanych wyjątkowo, tak jak na to zasługuje!