wtorek, 24 sierpień 2021 19:52

Farbowanie włosów, czyli prosty zabieg, który odmieni Twój wygląd

farbowanie włosów farbowanie włosów pixabay

Koloryzacja włosów to jeden z najpopularniejszych zabiegów, który wykonują salony fryzjerskie.

 

Pomoc profesjonalnego stylisty pozwala szybko odmienić wygląd, tak aby podkreślić atuty urody bez szkody dla naturalnych włosów. Doświadczony fryzjer dobierze odpowiednią farbę, prawidłowo nałoży przygotowaną mieszankę i zadba o to, aby zminimalizować ryzyko reakcji alergicznej. Dlaczego farbowanie włosów jest tak popularne? Sprawdź, jak wygląda zabieg koloryzacji i jakie efekty możesz uzyskać farbując włosy w sprawdzonym salonie fryzjerskim.

Piękne włosy to najlepsza ozdoba

Włosy mają podkreślać nasze piękno, a właściwy odcień kosmyków i odpowiednie cięcie mogą całkowicie odmienić wygląd. Decydując się na farbowanie włosów warto wybrać sprawdzony salon fryzjerski, gdzie stosowane są profesjonalne produkty do koloryzacji, których skład w połączeniu z doświadczeniem stylisty zapewnia koloryzację i pielęgnację w jednym.

Świadomy fryzjer wie, że farbowanie włosów nie jest jednoznaczne z ich uszkodzeniem – odpowiednie produkty i sposób ich nakładania to gwarancja zdrowych, pięknych włosów w wymarzonym kolorze. Stylista, który regularnie dba o Twoje włosy, wie, w jakiej są kondycji i jak się z nimi obchodzić, a wtedy nawet zwykłe odświeżenie koloru daje niezwykłe efekty.

Jak powinno wyglądać farbowanie włosów u fryzjera?

Koloryzacja włosów to jeden z tych zabiegów, które można wykonać nie tylko w profesjonalnym salonie, ale także w domu. I chociaż oba te rozwiązania mają swoje wady i zalety, farbowanie włosów przez doświadczonego stylistę z pewnością jest bezpieczniejsze zarówno dla naszych włosów, jak i zdrowia, a efekt końcowy znacznie bardziej przewidywalny niż przy użyciu farb drogeryjnych.

Więcej o koloryzacji i o tym, jak wygląda farbowanie włosów znajdziesz na: https://mazfryzjerki.com/farbowanie-wlosow.

Stylista fryzur zna nie tylko modowe nowinki i najnowsze fryzjerskie trendy, ale wie też jak dobrać kolor włosów do typu urody, dzięki czemu można podkreślić swoje atuty, tak aby wyglądać stylowo, a jednocześnie dobrze czuć się we własnej skórze. W tym celu farbowanie włosów poprzedza konsultacja z fryzjerem, który analizuje styl klientki i jej typ urody i na tej podstawie przedstawia propozycję koloru. Taka metamorfoza powinna przebiegać z uwzględnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, dlatego fryzjer zapyta o alergie i ewentualnie przeprowadzi test na skórze. Wybierając sprawdzony salon fryzjerski mamy pewność, ze farbowanie włosów będzie przebiegało w zgodzie ze sztuką, a stylista zadba o spektakularny efekt jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo kosmyków.