wtorek, 24 sierpień 2021 16:36

Volkswagen - niezawodne auto na każdą okazję

centrumwroclaw.pl centrumwroclaw.pl Zdjęcie autorstwa Nick Wehrli z Pexels

Kierowcy Volkswagena wydają się być zakochani w swoich samochodach. Marka, która powstała z myślą o zwykłych użytkownikach, ciągle sprawia, że co roku kilkanaście milionów ludzi na całym świecie cieszy się z zakupu nowego Volkswagena.

Mają oni po temu naprawdę dobre powody. Przystępna cena i niezawodność to tylko niektóre z nich. Warto poznać inne cechy, które sprawiają, że Golfy, Passaty i Touaregi są tak popularne i chętnie kupowane.

Volkswageny są ekonomiczne

Volkswageny są znane jako jedne z bardziej paliwooszczędnych pojazdów na rynku. Od niedawna można kupić nawet całkowicie elektrycznego e-golfa, który w ogóle nie zużywa benzyny. Coraz częściej koszty dojazdu do pracy stanowią znaczną część miesięcznych wydatków i dlatego tak bardzo rośnie popularność samochodów, które dbają o kieszeń kierowców. Jeśli uważasz, że twój samochód jest tani w eksploatacji - sprawdź Volkswagena (https://centrumwroclaw.pl/vw/) - możesz być zaskoczony, jak rzeczywiście tanio można podróżować.

Silniki Volkswagenów są szybkie i niezawodne

Volkswagen zawsze był symbolem niezawodności - głównie dzięki montowanym w swoich samochodach silnikom. Model Arteon z 2019 roku ma 268-konny silnik z turbodoładowaniem, który został stworzony do ścigania się na profesjonalnym torze. Nawet kierowcy zwykłych samochodów pasjonują się osiągami innych przedstawicieli ulubionej marki. Dzięki dużej mocy i dobremu systemowi przeniesienia napędu zwiększa się łatwość pokonywania ostrych zakrętów.

W nowoczesnych modelach Volkswagena dostępnych jest kilka różnych trybów jazdy w zależności od preferowanego stylu lub nastroju, który masz tego popołudnia. Firma nie bez powodu produkuje mnóstwo samochodów wyścigowych i to właśnie dlatego ich całkowicie elektryczny samochód wyścigowy bije rekordy na torze.

Elegancki design VW jest niezwykle atrakcyjny

Samochody Volkswagen prezentują linię nadwozia, która jest łatwo rozpoznawalna. Z jednej strony jest to dowodem dużego przywiązania do tradycji. Z drugiej pokazuje, że projektanci nie decydują się na zastosowanie wzornictwa, które może szybko wyjść z mody. Ten tradycyjny wygląd często dopełniają kolory, które noszą bardzo zabawne nazwy. Możesz kupić Volkswagena w kolorze „Deep Black Pearl Metallic” czy „Tornado Red”. Wielu fanów marki docenia tę wyjątkowość i często jest to cecha mająca decydujący wpływ na dokonanie zakupu. Linie na zewnątrz i ogólny design samochodów emanują wyrafinowaniem.

Volkswageny dają poczucie klasy premium

Chociaż Volkswageny są najczęściej samochodami ze średniego pułapu cenowego - pozwalają swoim użytkownikom czuć się jak w klasie premium. Wykończenie foteli skórą winylową w dwóch odcieniach nadają im wyrafinowany charakter, którego nie osiąga większość samochodów oferowanych w podobnych cenach. Większość model posiada nawigację dotykową, cyfrowy wyświetlacz, a muzyka wydobywa się z fenomenalnego systemy głośników BeatsAudio.

Większość samochodów w tym przedziale cenowym prezentuje plastikowe wnętrze. Volkswagen stara się być inny w tej dziedzinie. Dzięki temu pozwala swoim użytkownikom czuć się wyjątkowo i budzić podziw klasą i jakością wykonania.