środa, 30 czerwiec 2021 22:32

Jak zacząć chodzić na randki i szybciej poznać swoją miłość

Minirandki Minirandki pixabay

Znalezienie drugiej połówki nie zawsze jest tak proste i naturalne, jak w filmach romantycznych.

Aby odnaleźć ukochaną lub ukochanego często uciekamy się do nowoczesnych metod, takich jak aplikacje randkowe, czy specjalne portale randkowe.

Coraz częściej jednak nie spełniają one oczekiwań singli. Aplikacje randkowe najczęściej wymagają wykupywania drogich subskrypcji, a i one nie zawsze pozwalają na odpowiednie ustawienie wymagań dotyczących potencjalnego partnera. W efekcie tracimy mnóstwo czasu na przeglądanie profili, które zupełnie nas nie interesują. Portale internetowe z kolei, żeby rozwiązać ten problem, na dzień dobry bombardują nas serią wielu, bardzo wielu pytań w formularzach rejestracyjnych. A wszystko to po to, żeby po wielu godzinach rozwiązywania formularzy, przeglądania profilów, a wreszcie - pisania z nowopoznaną osobą, przekonać się, że... na żywo to jednak nie to.

Oczywiście nie jest tak, że powyższe formy poszukiwania partnera nie dają efektów. Chyba każdy z nas zna parę, która poznała się w Internecie i są teraz w szczęśliwym związku. Jednak jest to proces czasochłonny. Jak więc skrócić ten proces i szybciej przekonać się, czy poznana przez nas osoba nam odpowiada? Odpowiedź jest bardzo prosta: szybciej ją poznać! Tu właśnie z pomocą przychodzą szybkie randki, czyli speed dating.

Pierwszy speed dating odbył się w Beverly Hills w 1998 roku, jednak to teraz szybkie randki zdobywają największą popularność. Szczególnym zainteresowaniem speed dating cieszy się w dużych miastach (Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań, czy Gdańsk). Imprezy tego typu organizowane są przez MiniRandki.pl. Czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce na poznanie kilkunastu ciekawych osób na raz, jak np. klimatyczna kawiarnia w Krakowie? Jeżeli tylko choć jedna osoba nam się spodoba, jeszcze tego samego wieczoru możemy się umówić na zwiedzanie Rynku czy romantyczny spacer nad Wisłą z widokiem na Wawel. Wszystko to zajmie nam zaledwie kilka godzin - no, może kilka dni, jeśli zdecydujemy się na ten spacer po jakimś czasie. W przestrzeni internetowej znalezienie osoby, która odpowiada nam na ponowne spotkanie mogłoby trwać nawet miesiącami! Do tego nie jest to droga impreza - koszt biletu to około kilkudziesięciu złotych.

Speed dating to sposób poszukiwania miłości, który jednocześnie jest stosunkowo nowym trendem, a z drugiej strony pozwala nam od razu poznać się w najbardziej tradycyjny sposób - na randce, twarzą w twarz. Warto zaoszczędzić więc swój cenny czas i od razu zacząć od randkowania. Sprawdź opinie uczestników takich imprez i zapisz się na szybką randkę!