czwartek, 01 lipiec 2021 16:41

Najlepsze krypto wymiany do wymiany Monera przy niskich opłatach

wymiana xmr na btc wymiana xmr na btc

Głównym zadaniem wielu handlowców i inwestorów zarabiających na rynku kryptowalut jest znalezienie dobrej (obiecującej) alternatywnej monety, jednocześnie wchodząc na rynek na czas.

Oznacza to, że monetę cyfrową lepiej kupić w okresie jej intensywnego wzrostu, kiedy istnieje realna możliwość np. dla handlowców zarabiania na spekulacji, a dla inwestorów - na wzroście kursu. Codziennie pojawia się wiele opcji, ale przeważająca większość to monety, które bardzo szybko „wybuchają”. Zbierają pieniądze, po czym zaczyna się „uspokajanie” i całkowite „wyginięcie”. Bardzo ważne jest, aby tak się nie stało w przypadku kryptowaluty Monero. Ten cyfrowy token pokazał swoją wielką obietnicę inwestorom na czas, dlatego jego kurs nadal intensywnie rośnie, a wymiany, na których handluje Monero, zawsze przynoszą wysokie zyski.

Kluczowe fakty

Moneta została wypuszczona w 2014. Emisja - 18,4 milionów jednostek. Twórcy, tworząc Monero, doskonale zdawali sobie sprawę, że główną ideą każdej kryptowaluty jest anonimowość. Wiele tokenów, które były początkowo na rynku, tak na prawdę straciło swoją anonimowość. Ale twórcy Monero z czasem zaczęli rozumieć, że inwestorzy, którzy są naprawdę gotowi zainwestować swoje pieniądze w kryptowalutę, chcą pozostać nikomu nieznani. Dlatego użytkownicy posiadający konta Monero mogą liczyć na maksymalną prywatność.

Dlaczego Monero jest najlepsze dla prywatności?

Możemy dać ci kilka powodów:

  1. Okropne „zakłopotanie” z adresem. Proces wysyłania zawiera jednorazowe adresy. Kilka z nich jest używanych dla jednego odbiorcy naraz, co, jak widzisz, stanowi problem dla hakerów;
  2. Obecność podpisu pierścienia. Gdy tylko użytkownik wyśle monety, w proces zaangażowanych jest kilka podpisów naraz. Jaki jest tego skutek? Prawie niemożliwym jest odnalezienie kto jest autorem transakcji;
  3. Ilość wysłanych funduszy jest szyfrowana przy użyciu technologii Pierścienia.

Gdy Monera trafił na rynek, trudniej było rozmawiać o anonimowości. Dlaczego? Ze względu na minimalną liczbę użytkowników w tamtym czasie. W wyniku tego, problem został rozwiązany:

ü jest dużo inwestorów;

ü kapitalizacja wzrasta z dnia na dzień;

ü stawka wymiany jest mniej lub bardziej stabilna.

Wielu handlowców próbuje kupować Monero (XMR) na wymianie. Już występuje wiele platform handlowych, gdzie możliwy jest handel tą monetą. To proste: im większa stawka i kapitalizacja, tym więcej opcji handlu.

Livecoin

Główne zadanie: handel / wymiana xmr na btc cyfrowych monet. Deweloperzy stworzyli taką platformę internetową, która będzie uniwersalna dla początkujących i profesjonalnych handlowców.

We Wrześniu 2017, wymiana kryptowalut Livecoin oferuje handlowcom 228 par walut, w tym eth btc konwerter.

Wielkość prowizji za każdy handel zawiera się w przedziale 0,18% - 0,02%.

Livecoin znajduje się pośród 30 największych wymian kryptowalut. Poziom kapitalizacji znajduje się powyżej 16 milionów USD.

EXMO

Rozpoczęło pracę w 2013. Wygląda na to, że nie ma dużego doświadczenia na rynku, ale dziś projektowi udało się zrobić sporo hałasu. Wymiana rośnie w kapitalizacji „skokowo”. Jej deweloperzy perfekcyjnie rozumieją koncept rozwoju kryptowaluty.

Do handlu oferowane jest 29 par kryptowalut.

Dla każdej transakcji, wymiana kryptowalut EXMO pobiera następującą prowizję: 0,02%.

Dziś więcej niż 30.000 handlowców pracuje na wymianie. EXMO znajduje się pośród 10 największych wymian kryptowalut. Pomyślnie rozwijająca się firma, która od ponad 1 roku aktywnie angażuje się w swoją działalność. Jeśli mimo wszystko zdecydowałeś się rozpocząć handel kryptowalutą, powinieneś wypróbować EXMO.