piątek, 03 grudzień 2021 16:41

Kwas hialuronowy- dlaczego jest tak ważny w nawilżeniu i odmładzaniu skóry

Linerase Hydro Linerase Hydro

Jak poprawić wygląd starzejącej się skóry, czyniąc ją świeżą, naturalnie lśniącą, a przede wszystkim odpowiednio nawilżoną? Wystarczy poznać moc słynnego składnika, jakim jest kwas hialuronowy i zastosować go w rytuałach pielęgnacyjnych skóry!

 

Powszechnie zwany eliksirem młodości kwas hialuronowy zyskuje szczególne uznanie ekspertów medycyny estetycznej już od ponad 10 lat. Ceniony jest w kosmetologii oraz w medycynie, podbija serca kobiet, pacjentów, lekarzy. Nic dziwnego, bowiem substancja ta naturalnie występuje w ludzkim ciele – przede wszystkim skórze, mazi stawowej i ciele szklistym oka – odpowiadając za nasze zdrowie i naturalne piękno. Podstawowym zadaniem kwasu hialuronowego jest wiązanie wody. Dlatego stanowi on istotny składnik płynów ustrojowych i tkanki łącznej, jest budulcem ścian naczyń krwionośnych, wspomaga proces gojenia się ran i oparzeń, a wraz z kolagenem ma niezastąpione znaczenie w wyglądzie naszej skóry. Składniki te warunkują sprężystość, jędrność, nawilżenie skóry, a tym samym młodzieńczy wygląd i promienny blask.

Niestety, każdego dnia, około 30 procent kwasu hialuronowego, jak i kolagenu obecnego w organizmie człowieka, ulega rozpadowi. Z upływem czasu ich ilość coraz bardziej się zmniejsza, przez co dochodzi do degeneracji tkanek i widocznych oznak starzenia się skóry. Cera staje się wiotka, przesuszona, pojawiają się zmarszczki. By temu zapobiec coraz więcej kobiet korzysta z zabiegów medycyny estetycznej - uzupełniając niedobory cennych składników. „Eliksir młodości” dostarczany w formie iniekcji podawanych śródskórnie to wysoce skuteczny sposób nawilżenia i napięcia skóry.

Pamiętajmy, że zasadniczą funkcją kwasu hialuronowego jest wiązanie wody ze skórą właściwą – dlatego też od stopnia stężenia tego składnika zależy poziom nawilżenia i elastyczności.

W ostatnich miesiącach marka Linerase rozszerzyła swoją ofertę o nowy zabieg Linerase Hydro zapewniający nawilżenie skóry. Jest to nieusieciowany kwas hialuronowy o wielkości cząsteczki, stwarzającej doskonałe warunki do produkcji kolagenu. Dlatego uzupełnienie kolagenowej terapii preparatem Linerase Hydro jest strzałem w dziesiątkę. Zabieg dedykowany dla suchej skóry, która oprócz biostymulacji potrzebuje nawilżenia. Działając jak impuls, uaktywnia naturalne procesy regeneracyjne; pod wpływem czego dojrzała skóra zagęszcza się tak, jakby wciąż była młoda.

Z punktu widzenia pacjenta, jak i lekarza Linerase Hydro charakteryzuje jeszcze jeden szczególny walor – szybkość widocznych efektów. Na wyniki znanej wcześnie biostymulacji Linerase musimy poczekać - pierwsza poprawa skóry będzie zauważalne po około 7-10 dniach, natomiast zastosowanie nowego Linerase Hydro pozwala na zaobserwowanie zmian praktycznie zaraz po zabiegu.

Lekarze medycyny estetycznej stosują zabieg Linerase Hydro jako terapię łączoną, naprzemienną z kolagenem. Linerase Hydro znajduje również zastosowanie w monoterapii. Z tej terapii korzystają osoby młodsze, które nie potrzebują jeszcze biostymulacji, a rekomendowane jest u nich nawilżenie skóry.

Czy można sobie wyobrazić lepszą procedurę medyczną na miarę marzeń niejednej z nas? Gdyby zalet było mało- producent zadbał także o to, by zabieg Linerase Hydro niezbyt obciążał kieszeń pacjenta! Tak cenny zabieg, a w dostępnej cenie! Poznaj jego moc już dziś.

Kosmetyki dostępne są na stronie: https://bdaesthetic.com/

Koszt zabiegu Linerase Hydro: 500-600zł