poniedziałek, 03 styczeń 2022 07:00

Pomoc drogowa Sosnowiec – jak pomoże Ci w trasie?

pomoc drogowa Sosnowiec pomoc drogowa Sosnowiec pixabay

Usługi pomocy drogowej to świetna opcja dla każdego kierowcy, który w trasie napotka problemy techniczne uniemożliwiające kontynuowanie podróży.

Niespodziewana usterka, drobna stłuczka, groźny wypadek, a może zwyczajnie brak paliwa lub rozładowany akumulator? Pomoc drogowa zadba o sprawność samochodu i bezpieczeństwo pasażerów dokonując doraźnej naprawy na miejscu albo oferując usługi lawetą.

Kto może liczyć na wsparcie pomocy drogowej?

Pomoc drogowa w Sosnowcu to pełna obsługa zdarzeń drogowych, a w tym naprawy na miejscu, holowanie i usługi lawetą. Telefon do pomocy drogowej to najlepsze rozwiązanie, kiedy w drodze dojdzie do awarii pojazdu, stłuczki czy wypadku, a także wtedy, gdy konieczna jest wymiana koła, przepalonej żarówki lub rozruch auta z rozładowanym akumulatorem.

Wsparcie pomocy drogowej na https://www.drogowapomoc.com.pl przeznaczone jest dla każdego kierowcy. Usługi dostępne są dla właścicieli samochodów osobowych, aut terenowych, quadów, niektórych modeli busów, pojazdów dostawczych, przyczep kempingowych i kamperów. Pracownicy firmy mogą też pomóc w przewiezieniu samochodów, które nie mogą samodzielnie poruszać się po polskich drogach, oferując transport samochodów zabytkowych czy pojazdów bez ważnego przeglądu technicznego.

Całodobowa pomoc drogowa dla kierowców

Problemy w trasie wymagają sprawnego i szybkiego działania, a usługi pomocy drogowej pozwalają błyskawicznie rozwiązać kłopotliwą sytuację, tak aby można było jak najszybciej wyruszyć w dalszą drogę. Priorytet pracowników to ponowne uruchomienie pojazdu jeszcze na miejscu zdarzenia, jednak nie zawsze jest to możliwe – przywrócenie sprawności samochodu może wymagać transportu do pobliskiego warsztatu i wtedy pomocne okazują się usługi lawetą.

Awarie i kolizje nie biorą wolnego – pomoc drogowa Sosnowiec wspiera kierowców podróżujących po polskich drogach niezależnie od dnia i godziny. Profesjonalne wsparcie dostępne jest przez cały rok dwadzieścia cztery godziny na dobę, tak aby każdy kierowca mógł czuć się bezpiecznie w trasie uzyskując pomoc w razie problemów z samochodem.