środa, 02 marzec 2022 18:11

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

doczepiane włosy doczepiane włosy Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Z usługi przedłużania oraz zagęszczania włosów korzystają nie tylko osoby, które chcą poprawić jedynie swój wygląd, ale także te, które mają problem na przykład z wypadaniem włosów z powodów zdrowotnych. Przedłużanie włosów, jak i ich zagęszczenie jest najlepszym rozwiązaniem.

 

1. Jaka metoda przedłużania dla włosów cienkich?

2. Przedłużanie i zagęszczanie włosów

3. Przedłużanie włosów metodą Clip

4. Co użyć do zagęszczania włosów

Jaka metoda przedłużania dla włosów cienkich?

Zdaniem specjalistów w przedłużaniu włosów cienkich najlepsze są taśmy tape on. Metoda tape on to bardzo trwałe przedłużanie włosów, polecane w szczególności osobom z cienkimi i osłabionymi włosami. Na czym polega przedłużanie włosów tą metodą? Metoda tape on nie wymaga używania wysokiej temperatury, dzięki temu jest najlepsza do delikatnych włosów. Doczepy z naturalnych włosów posiadają silikonowe taśmy z klejem, nie są obciążeniem dla włosów i są praktycznie niewidoczne. Co 4 do 6 tygodni warto odwiedzić salon fryzjerski, aby taśmy podciągnąć.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Jeśli chcesz wyglądać szałowo, a doczepiane włosy mają mieć naturalny wygląd koniecznie wybierz je w najwyższej jakości, tak jak choćby te sprzedawane w Viola Hair Extensions. Na ich stronie można wybrać metodę, kolor, oraz długość włosów. Zagęszczanie oraz przedłużanie włosów to zabiegi, które zyskały na popularności nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Zapuszczanie włosów to proces bardzo długi, przeliczany na lata i niestety efekt nie zawsze jest zadowalający. Dzięki doczepianym pasmom, już w kilka godzin można zmienić się nie do poznania, uzyskując zachwycający efekt bujnej i wspaniałej fryzury.

Przedłużanie włosów metodą Clip

Wykorzystując na przykład przedłużanie włosów metodą Clip ma się pewność, że włosy będą wyglądały idealnie. Samą metodę Clip można przeprowadzić samodzielnie w domu, doczepia się pod postacią zszytych pasm włosów naturalnych lub syntetycznych przy wykorzystaniu wrażliwych na nacisk klipsów. Do wyboru są naturalne włosy oraz włosy syntetyczne, a metod przedłużania włosów jest więcej:

  • przedłużanie włosów metodą kanapkową;
  • przedłużanie włosów metodą keratynową – to jedna z najpopularniejszych technik, wykorzystujących pasma włosów sztucznych;
  • laserowe przedłużanie włosów;
  • metoda ultradźwiękowa – przypomina nieco metodę keratynową, jednakże pasma zgrzewa się przy pomocy zgrzewarki ultradźwiękowej.

Dobrze jest zwrócić uwagę na mocowanie sztucznych włosów przy pomocy mikroringów, metoda ta nie wymaga użycia ciepła, w związku z tym nie szkodzi włosom. 

Co użyć do zagęszczania włosów?

Wszystko zależy jaką kwotę możemy przeznaczyć, od tego zależeć będzie, czy doczepiane włosy będą naturalne, czy użyjemy sztuczne włosy. Jaka wyjdzie cena przedłużania włosów trudno określić, każdy ma inne priorytety dotyczące długości włosów. Długie włosy to marzenie większości kobiet, można je zakupić w wielu długościach – od 30 cm do 65 cm. Metoda doczepiania włosów także wpłynie na końcową kwotę. Doczepianie włosów nie jest tanie, tym bardziej jeśli własne włosy wypełnia się naturalnymi włosami.

Koszt nie jest mały, ale efekt zaskoczy każdego, zagęszczone włosy nosi się jak swoje własne. Pamiętajmy tylko, aby po zabiegu używać odpowiednie kosmetyki – szampony, odżywki, maski do włosów.