wtorek, 24 maj 2022 18:18

Szampon na wypadanie włosów

Szampon na wypadanie włosów Szampon na wypadanie włosów Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Szampon na wypadanie włosów jest coraz popularniejszym wyborem. Silny stres i przemęczenie nie sprzyjają kondycji włosów. Sprawdź, na jakiej zasadzie i czy rzeczywiście działa.

 

Odżywka i szampon przeciw wypadaniu włosów

Gdy coraz częściej widzisz przerzedzenia na głowie, rzadsze włosy lub zniszczenia po koloryzacji, warto sięgnąć po mocny duet - szampon i odżywkę z biotyną. Najlepszy szampon hamuje wypadanie włosów, odżywia i rworzy gęste włosy, a przy tym nie podrażnia skóry głowy. Skuteczne szampony już po miesiącu kuracji dają niezwyłe efekty. Naturalne szampony z formułą wegańską co coraz częstszym wyborem klientów. Dlatego warto sprawdzić skład i zastosowanie Biotynox w szamponie i w odżywce.

Jak działa szampon na wypadanie włosów?

Szampon wzmacniający na bazie naturalnych składników potrafi zdziałać cuda. Szampon Biotynox posiada 22 aktywne składniki. Kompleks naturalnych ekstraktów (owoce róży, korzeń lukrecji, liście cykorii, krasnorosty) działa antyoksydacyjnie oraz wspomaga odbudowę bariery skórnej. Naturalny skład zawiera także ekstrakty z kwiatów czarnego bzu i korzenia żeń-szenia, które przedłużają trwałość koloru włosów farbowanych oraz nawilżają i wzmacniają włosy. Ważnym aktywnym składnikiem są też hydrolizowane proteiny roślinne "keratyna roślinna". Regenerują one nawet najbardziej zniszczone włosy, wnikając w ich strukturę i wypełniając ubytki.

Preparat jest również bogaty w keratynę - witaminę H. Przeciwdziała wypadaniu włosów i stanowi główny budulec wnikający w strukturę włosów. Baicapil stanowi główny naturalny składnik, który radzi sobie z nadmierną utratą włosów. Stymuluje wzrost włosów i przywraca prawidłową kondycję włosów.

Produkt na kondycję włosów

Rewelacyjne efekty daje także odżywka do włosów Biotynox. Kosmetyki z biotyną doskonale sprawdzą się dla osób cierpiących na nadmierne łysienie przez różne przyczyny. Odżywka baxuje na naturalnych składnikach szamponu, dzięki czemu wzmacnia jego efekt. Razem stymulują wzrost włosów i służą codziennej pielęgnacji. Skóra głowy potrzebuje regularnego odżywienia, by powstrzymać wypadanie włosów. Szampon na wypadanie włosów działa najlepiej w korelacji z odżywką. Witaminy w podwójnej dawce odżywią cebulki i wnikną w skórę głowy.

Przetestowany produkt przeciw wypadaniu włosów

Dla skóry głowy i włosów wybierasz sprawdzone kosmetyki. Wypadające włosy znikają już po miesiącu kuracji Biotynox u 68% badanych. Szampon na wzmocnienie włosów przywraca gęste włosy u blisko 72% badanych. U 4/5 ogółu badanych poprawił się stan skóry głowy.