czwartek, 19 styczeń 2023 17:55

Thuya – brwi i rzęsy pod najlepszą opieką

Stylizacja rzęs i brwi Stylizacja rzęs i brwi pixabay

Stylizacja rzęs i brwi nie jest prostym zadaniem. Wymaga nie tylko pomysłowości i doświadczenia, ale również wysokiej jakości produktów ułatwiających przeprowadzanie kolejnych zabiegów i utrwalających ich rezultaty.

Na szczęście, na polskim rynku nie brakuje klejów do liftingu i laminacji, aktywatorów do farby w płynie, kremów regeneracyjnych i henny. Producentem szczególnie wielu atrakcyjnych rozwiązań jest Thuya – hiszpańska firma, która już od ponad trzydziestu lat podbija zagraniczne rynki.

Thuya – czego się spodziewać?

Thuya to firma, która narodziła się w hiszpańskiej Barcelonie w roku 1988. Dziś ma przedstawicielstwa w ponad pięćdziesięciu krajach świata, w tym również w Polsce. Na tle propozycji przygotowywanych przez konkurujące z nią podmioty wyróżnia ją przede wszystkim troska o wysoką jakość oraz bezpieczeństwo oferowanych przez siebie rozwiązań. Hiszpański producent nie zapomina nie tylko o starannym doborze składników, ale również o testowaniu ich wpływu na ludzkie zdrowie. To właśnie dlatego zarówno kleje, jak i hennę mogą stosować osoby o cerze wrażliwej i alergicy.

Firmowa oferta zwraca jednak na siebie uwagę nie tylko ze względu na wysoką jakość, ale i różnorodność. Można się o tym przekonać, odwiedzając stronę https://projectlashes.pl/tag-produktu/thuya/. Kolejne rozwiązania nie tylko przygotowują do zabiegu, ale również utrwalają jego efekty. Korzystają z nich profesjonaliści w salonach kosmetycznych, często wykorzystują je jednak również te osoby, które starają się poprawić jakość brwi i rzęs w warunkach domowych.

Przegląd najciekawszych rozwiązań

Wiele propozycji przygotowanych przez firmę Thuya budzi zainteresowanie ze względu na swoją innowacyjność. Tak jest choćby w przypadku żelu permanentnego, który pozwala na otworzenie łuski włosa tak, aby możliwe stało się zmodyfikowanie jego struktury podczas liftingu rzęs. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że również bardziej standardowe rozwiązania zasługują na miano innych niż wszystkie. Doskonałym przykładem może być w tym kontekście henna do brwi i rzęs uzupełniona o nawilżający olej arganowy, wzmacniającą brwi keratynę oraz aloes, który ma działanie przeciwzapalne.

Niemal każde rozwiązanie z oferty Thuya jest dostępne w przynajmniej kilku wariantach. Pozwala to na jego dopasowanie do zmieniających się potrzeb klientów i umożliwia wykonywanie tych samych zabiegów na różnych typach rzęs i brwi. Staranny opis każdego produktu minimalizuje przy tym ryzyko podjęcia błędnej decyzji podczas jego wyboru.