wtorek, 16 marzec 2021 17:29

Tyle reklamy w całym mieście

Billboard Billboard pixabay

Reklama jest potrzebna. Co do tego nie ma wątpliwości. Jednak ciężko jest reklamować swój biznes mając do wyboru tyle opcji reklamy. Reklamować się na citylighcie? Billboardzie? W komunikacji miejskiej? A może wybrać Google Ads?

 

Ryzyko jest spore ⏤ zły wybór będzie inwestycją zupełnie nieudaną. Jaka jest Twoja grupa docelowa? Inni ludzie zwrócą uwagę na reklamę w gazecie, inni w Internecie, innych zainteresuje billboard w centrum, a uwagę jeszcze innej grupy zaskarbi citylight na przystanku autobusowym.

Prowadząc jednoosobową działalność może być ciężko znaleźć czas na tysiące telefonów i formalności, by reklamować się na billboardzie, który nadal jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Jednak nic straconego.

Korzystając z pomocy ZnajdzReklame.pl załatwisz sobie kompleksową kampanię reklamową na billboardach i nie tylko. Od projektu, przez wynajem, do montażu. Wszystko prosto, profesjonalnie i na jednej fakturze.

Billboard w Toruniu, w Łomży i Sosnowcu

Wymień dowolne miasto - ZnajdzReklame.pl, na pewno ma tam swoje nośniki.

Z bazą liczącą 21316 samych tylko billboardów, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Przesuń palcem po mapie: Kraków, Gdynia, a może Koszalin? Reklamuj się gdzie tylko chcesz! W ofercie ZnajdzReklame.pl są dostępne powierzchnie reklamowe, ulokowane w 500 miastach w Polsce. Oprócz wynajmu powierzchni, firma poprowadzi całą kampanię krok po kroku. Pomoże wybrać takie powierzchnie reklamowe, które trafią do Twojej grupy docelowej. Specjaliści zapewnią projekt graficzny, budowany od podstaw tak, by był zgodny z Twoją marką. Nie będziesz musiał martwić się o wydruk i montaż. ZnajdzReklame.pl zadba o ekspozycję i jak najlepszą prezencję Twojej reklamy przez cały okres jej trwania, dostarczając zdjęcia raportujące, żebyś cały czas był na bieżąco.

Billboard na własność

Marzysz o niezależności? Masz dość wynajmu powierzchni reklamowych? Jeśli chcesz reklamować się na własnym terenie, lub w wymarzonej lokalizacji w, której jeszcze żadnego nośnika nie ma, ZnajdzReklame.pl zaprojektuje, zbuduje i zamontuje nowy nośnik reklamy zewnętrznej specjalnie dla Ciebie.

Reklama to inwestycja, nie wydatek

Portal ZnajdźReklamę.pl przeprowadził już ponad 700 kampanii dla klientów o globalnych i lokalnych markach. Nie ważne jaki masz budżet, na pewno dobra reklama się zwróci. Wybieraj z dostępnych form reklamy i nie daj klientom o sobie zapomnieć.

Darmowa wycena

Po prostu zapytaj. To do niczego nie zobowiązuje, a pomoże zaoszczędzić Ci sporo czasu i pieniędzy.