poniedziałek, 16 marzec 2020 20:11

Czy balony z literami to nowa moda?

 balony z literami balony z literami

Od kilku sezonów można zauważyć nowy trend w branży dekoracyjnej. Coraz częściej różnym imprezom i okolicznościom towarzyszą balony litery. Można stwierdzić, że wykorzystanie balonów w dekoracjach przeżywa swe odrodzenie. Świetnie wpisują się w różne wydarzenia takie jak wesela, urodziny, wieczory panieńskie, baby shower czy inne przyjęcia.

 

Oryginalna dekoracja tworzona przez balony litery

Wyposażenie dekoracji w balony litery to idealny pomysł na ciekawą aranżację pomieszczenia, w którym zaplanowano przyjęcie. Na rynku dostępne są balony foliowe w formie liter, gotowych tekstów czy różnych znaków. Kupując pojedyncze litery każdy może stworzyć i dopasować swój napis indywidualnie do preferencji jednostki, tworząc niepowtarzalny i wyjątkowy napis.

Tego typu balony zwykle są napełniane powietrzem lub helem. Są wyposażone w specjalne wypustki, co umożliwia łączenie ich w dłuższe ciągi oraz utrzymanie ich w pożądanej przez siebie pozycji. Rynek oferuje balony w różnych opcjach kolorystycznych i rozmiarowych, co bez problemu pozwala na dostosowanie ich do specyfiki organizowanego wydarzenia.

Jaki jest koszt tego typu balonów?

Koszt balonów foliowych w kształcie liter uzależniony jest od rozmiaru. Najczęściej na rynku spotykane są balony mierzące blisko metra, które kosztują około 20 złotych za sztukę. Nieco mniejsze balony mające 88 cm można zakupić za podobną cenę. Średnie rozmiary to cena około kilku złotych, dokładnie 6-7 za sztukę. Najmniejszymi popularnie występującymi są balony w rozmiarze od 30 cm, które dostępne są po 3-4 zł.

Balony, tworzące pełny napis będą kosztować nieco więcej. Wszystko w zależności z ilu elementów składa się na napis i jakich są one rozmiarów.

Jakie kolory balonów do jakich uroczystości?

Zwykle jest to kwestią indywidualną, aczkolwiek można dostrzec pewne odcienie zarezerwowane odpowiednim okolicznościom. Uroczystościom weselnym najczęściej towarzyszą kolory złote lub srebrne. Pary Młode decydują się na jak największe napisy, by wpasowały się w rozmiar sali, na której odbywa się przyjęcie. Dzięki temu szansa na efektywne i ciekawe zdjęcia jest znacznie wyższa, aniżeli w przypadku wykorzystania balonów trzydzieści centymetrowych.

Kolorem często spotykanym wśród balonów na wieczorach panieńskich jest golden rose, czyli taki złotawy odcień różu, który idealnie komponuje się pozostałymi dodatkami przyjęcia dla przyszłej panny młodej.

Na imprezy typu baby shower kolory balonów dobierane są pod kątem spodziewanej płci dziecka. W przypadku oczekiwania na dziewczynkę dekoracja skomponowana prezentuje się w kolorze różowym lub kolorach jemu pochodnym. Gdy ma narodzić się syn aranż miejsca nabiera bardziej niebieskiego tonu lub ciemnoniebieskiego.

Najbardziej różnorodna kolorystyka spotykana jest na przyjęciach urodzinowych, szczególnie tych dziecięcych. Imprezom urodzinowym dla dzieci zwykle towarzyszą wielokolorowe balony, które wzbudzają zainteresowanie wśród młodszych uczestników zabawy. Na imprezach u starszych solenizantów, zwykle już pełnoletnich kolorystyka balonów jest bardziej stonowana.

Więcej kolorowych balonów na Tanie-Dekoracje.pl - https://tanie-dekoracje.pl/balony.

Czytany 337 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Twój lifestyle

Czy żarówki LED się opłacają?

Czy żarówki LED się opłacają?

Często omawianym tematem jest oszczędzanie na wydatkach związanych z utrzymaniem domu. czytaj dalej
Najmodniejsze prezenty na dzień dziecka

Najmodniejsze prezenty na dzień dziecka

1 czerwca to data, na którą z radością i zniecierpliwieniem czekają wszystkie dzieci. Wielu rodziców już w maju zaczyna zastanawiać czytaj dalej
Garderoba - praktyczne porady, które pozwolą nam lepiej o nią zadbać

Garderoba - praktyczne porady, które pozwolą nam lepiej o nią zadbać

Ponieważ w sieci ogłasza się wielu rękodzielników, zdarzają się wśród nich także amatorzy, których produkty nie zawsze mają ‘to coś’. czytaj dalej
Czy bezpłatne sieci VPN są niezawodne?

Czy bezpłatne sieci VPN są niezawodne?

VPN (Virtual Private Networks), czyli wirtualne sieci prywatne, to programy, które instaluje się w dowolnym urządzeniu posiadającym połączenie z Internetem czytaj dalej
Jak Polacy radzą sobie z życiem intymnym?

Jak Polacy radzą sobie z życiem intymnym?

Chyba zgodzicie się ze mną, że życie intymne odgrywa znaczącą rolę w naszej egzystencji. Jak Polacy radzą sobie z życiem czytaj dalej
Kompaktowe ekspresy do kawy – 3 fakty, które warto o nich wiedzieć

Kompaktowe ekspresy do kawy – 3 fakty, które warto o nich wiedzieć

Ekspres to urządzenie które coraz częściej pojawia się w naszych kuchniach, nawet tych najmniejszych. Jest on niezwykle przydatny, zwłaszcza kiedy czytaj dalej
  • 1