poniedziałek, 29 czerwiec 2020 17:20

Modne okulary przeciwsłoneczne Gill Marine

okulary przeciwsłoneczne Gill Marine okulary przeciwsłoneczne Gill Marine

Sporty wodne stają się coraz popularniejsze. Jedną z dziedzin, która budzi bardzo duże zainteresowanie, jest żeglarstwo.

O popularności tego sportu może świadczyć chociażby to, że elementy stroju żeglarskiego już na stałe zagościły w modzie codziennej. Wyposażenie charakterystyczne dla „wystroju” jachtów, znajduje też zastosowanie przy dekoracji wnętrz. Przekonaj się, jakie elementy marynistyczne warto wprowadzić do swojego codziennego stylu.

Modny strój w stylu żeglarskim – to musisz mieć w swojej garderobie

Jednym z podstawowych elementów stroju żeglarskiego są odpowiednio dobrane okulary przeciwsłoneczne. Jest to nie tylko stylowy dodatek. Dlaczego są one tak ważne przeczytasz między innymi w artykule: https://www.mazuria.com/blog/okulary-zeglarskie-7-waznych-cech.html. Jeżeli chcesz stworzyć kompletną stylizację nawiązującą do mody żeglarskiej, wybierz dość dobrze dopasowaną do ciała koszulkę z krótkim rękawem, może ona być jednolita lub w charakterystyczne, szerokie pasy. Najlepiej granatowe, ale mogą też być w innym kolorze. Do tego dobierz też spodnie o prostych, luźnych nogawkach w jasnym kolorze. Do tego pasować będą idealnie buty typu slip on. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat mody w żeglarstwie, zajrzyj do artykułu Żeglarstwo, czyli stylowe hobby dla kobiet.

Wnętrze w stylu żeglarskim – postaw na detal

Również do wnętrz mieszkań domów już jakiś czas temu wdarły się elementy nawiązujące do stylu żeglarskiego. Jeżeli chcesz wprowadzić go do swojego domu, postaw na detale, które urozmaicą wygląd każdego wnętrza. Przykładem mogą być tutaj chociażby kosze plecione z grubego sznurka. Ozdoby ze sznurka mogą ozdobić także kuchnię czy sypialnię. We wnętrzach w stylu żeglarskim czy marynistycznym powinny dominować jasne kolory przełamane błękitem i granatem. Ciekawym dodatkiem do wnętrz tego typu będą też specjalne uchwyty do mebli. Jak one wyglądają, przekonasz się po przeczytaniu artykułu Modne uchwyty do mebli jachtowych.

Czytany 253 razy

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.