piątek, 03 wrzesień 2021 13:59

Sukienki polskiej projektantki na 180 rocznicy polskiej fotografii

Sukienki polskiej projektantki na 180 rocznicy polskiej fotografii chelminskamarzena

Zlot pasjonatów fotografii i zawodowych fotografów odbywający się w Sandomierzu to niebagatelne wydarzenie upamiętniające 180 rocznicę polskiej fotografii oraz światowy dzień fotografii.

 Z tej okazji uczestnicy eventu mogli wziąć udział w specjalnych wykładach i warsztatach podziwiając pracę profesjonalistów. Na miejscu nie mogło też zabraknąć nieodłącznego elementu każdej sesji zdjęciowej, czyli pięknej biżuterii autorstwa lokalnego rzemieślnika oraz unikatowych sukienek projektu Marzeny Chełmińskiej.

Sukienki z klasą, czyli moda na fotografiach

Fotografia to artystyczne połączenie sztuki i handlu – ma zachwycać, a jednocześnie wkupić się w zróżnicowane gusta. Zapierające dech w piersi krajobrazy, wymyślne scenerie oraz dodatki: biżuteria i eleganckie ubrania, to bez nich zdjęcia nie wyróżniałyby się niczym szczególnym. Światowy dzień fotografii i rocznica polskiej fotografii to okazje, obok których nie można przejść obojętnie, dlatego znana projektantka Marzena Chełmińska przygotowała dwie niepowtarzalne kreacje, które poza artystycznym przesłaniem świetnie wpisują się w trendy 2021.

Zaproszenie od organizatorów imprezy zaowocowało powstaniem kreacji zaprojektowanych specjalnie na event w Sandomierzu. Czarny Anioł i Gwiazda Półmroku zachwyciły niecodziennym charakterem – inspirowane światem fantasy oraz stylem rodem z lat 20-30 dwudziestego wieku sukienki od projektantki zapierały dech w piersi zarówno na żywo, jak i na samych fotografiach. Czarny Anioł z racji mrocznej stylizacji w udany sposób oddawał mrok i seksapil charakterystyczny dla stworzeń ze świata fantasy. Niemałe emocje budziła też druga propozycja, czyli Gwiazda Półmroku łącząca klasykę z nutką nowoczesności, tak aby jak najlepiej podkreślić kobiecy styl dawnych lat. Obie wybiegowe, modowe kreacje skradły serca fotografów i obserwatorów. Rezultaty tej sesji zdjęciowej można podziwiać na stronie projektantki: https://chelminskamarzena.pl/.

Sukienki – trendy 2021

Wraz z końcem lata i jesienią tuż za progiem nie pozostaje nic innego jak pogodzić się ze zmianą lekkich i przewiewnych sukienek na nieco cieplejsze propozycje. Sezon jesienno-zimowy to eleganckie ubrania, a w tym sukienki z klasą, dzięki którym możemy wyglądać pięknie niezależnie od okoliczności przyrody.

Szukasz niebanalnej kreacji, w której będziesz czuła się wyjątkowo, a może wolisz stylowe, ale bezpieczne opcje? W obu przypadkach najlepsze rozwiązanie to sukienki od projektantki, która dzięki doświadczeniu i znajomości nadchodzących trendów doskonale wpisuje się w gusta prawdziwych miłośniczek mody. Sklep polskiej projektantki nie tylko jest gotowy na sezonowe zmiany, ale stanowi także źródło modowych inspiracji.

Beże, czerwień, krata w stylu Burberry… Trendy 2021 to wygoda z pazurem, czyli ciepły, wygodny sweter połączony ze skórzanymi spodniami albo kurtką ze skóry. Wstawki ze skóry mogą mieć nawet eleganckie ubrania, wystarczy, że projekt będzie przemyślany i z klasą. Kluczowe jest autorskie podejście do ubrań, którego Marzenie Chełmińskiej nie brakuje – unikatowe projekty i designerskie sukienki zachwycają, a świeże spojrzenie na kwestie mody sprawia, że nawet wieczorowe kreacje zyskują niezwykłą lekkość.