wtorek, 12 maj 2020 17:40

Poczuj się jak prawdziwa gwiazda

Kolczyki gwiazdki Kolczyki gwiazdki

Jak wiadomo kobiety naprawdę uwielbiają nosić biżuterię i nie ma się, co temu dziwić, ponieważ każdej z nich dodaje ona szyku. Spośród biżuterii damskiej bardzo dużą popularnością cieszą się kolczyki, które nie tyle co zdobią uszy, ale i jednocześnie nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu.

Pomimo tego, że jest wiele różnych wzorów, to w ostatnim czasie wiele kobiet decyduje się nosić kolczyki w kształcie gwiazdki. Tego typu model jest idealnym dodatkiem niezależnie od okazji i stylizacji. Gwiazdka jest znakiem szczęścia, nowego etapu i sukcesu. Jej założeniem jest przypominanie właścicielce o tymże, iż każdego dnia może sięgnąć gwiazd oraz spełnić własny plan.

Kolczyki w kształcie gwiazdki zawsze na topie

Jak można się domyślać, gwiazda oznacza spełniające się pragnienia i to, iż w życiu można będzie uzyskać dosłownie wszystko. Zakładając kolczyki gwiazdki na ważne spotkanie handlowe można pokazać drugiej stronie, iż jesteśmy pewni swojego sukcesu i nic nie będzie w stanie nas przezwyciężyć. Tego typu kolczyki mówią także, iż osoba je nosząca jest pewna siebie oraz nie boi się wyzwań. Gwiazda to niezwykle powszechny kształt, jaki w rozmaitych cywilizacjach ma różnorodne znaczenie (uzależnione także od ilości ramion gwiazdy). Przeważnie oznacza zwycięstwo, lecz może także znaczyć powiązanie 4 żywiołów oraz ducha w jedną całość. Sześcioramienna, wywodzi się z hinduizmu oraz ma symbolizować dwoistą naturę świata.

Jak nosić biżuterię?

Gwiazda jest kształtem oraz znakiem niezwykle wszechstronnym. Sprawdza się idealnie w prawie każdej sytuacji. Doskonale dopełni wieczorowe suknie, doskonale rozświetlając twarz. To również pewny dobór na co dzień, do luźnych stylizacji. Nie jest dziecinna ani zbyt elegancka. To także odpowiedni akcent wykończonego stroju biznesowego. Z biżuterią z tymże motywem ciężko o przesadę. Z przeznaczeniem można łączyć kolczyki przystrojone niewielkimi gwiazdkami z naszyjnikiem tego samego kompletu. Niewielkie dodatki estetycznie się komponują. To doskonały dobór dla osób, jakie rzeczywiście kochają prostotę oraz atrakcyjność.

Biżuteria w kształcie gwiazdki jest idealna dla kobiety w każdym wieku, jednak zdecydowanie decydują się na nią najczęściej młode kobiety. Wspomniane kolczyki gwiazdki, bez wątpienia będą idealnym prezentem z różnych okazji, takich jak na przykład urodziny, czy prezent świąteczny. Ponadto biżuterię z gwiazdkami możemy również wygrawerować, dzięki czemu możemy obdarować ukochaną osobę jeszcze bardziej wyjątkowym prezentem.

Artykuły powiązane

  • Modne buty zimowe do sukienek i spódnic – poradnik
  • Spinki do mankietów nie tylko dla mężczyzn. Sprawdź najciekawsze modele tego sezonu
  • Biżuteria męska – hit czy kit?
  • Najlepszy sposób na miłosne uniesienie, czyli biustonosz peek-a-boo
  • Złota i srebrna biżuteria – dyskretny blask elegancji