poniedziałek, 06 kwiecień 2020 16:55

Spinki do mankietów nie tylko dla mężczyzn. Sprawdź najciekawsze modele tego sezonu

Trendhim - Faliste spinki do mankietów Trendhim - Faliste spinki do mankietów

Spinki do mankietów kojarzone są głównie z modą męską. Jednak również kobiety szukające ciekawego i eleganckiego sposobu na urozmaicenie stylizacji, sięgają po ten dodatek. Wiele sklepów internetowych wskazuje, że kobiety stanowią nawet 45% ich wszystkich klientów.

Dlatego obok typowo męskich wzorów, pojawia się coraz więcej modeli unisex, a także z wzorami wyłącznie kobiecymi. Sprawdź, jakie modele spinek są obecnie najchętniej wybierane przez klientów.

Spinki do mankietów – elegancki i stylowy dodatek do męskich i damskich koszul z ciekawą historią

Spinki do mankietów ponownie przeżywają renesans. Są coraz chętniej wybieranym dodatkiem, z uwagi na swoją praktyczność oraz efektowny wygląd. Co ciekawe, dużą popularnością cieszyły się one już wcześniej – w XIX wieku. Warto jednak podkreślić, że ich historia sięga jeszcze kilka wieków wstecz. Początkowo miały one formę wstążeczki zawiązywanej przy mankietach. Z czasem ograniczono „spinki” do zawiązanego na końcach w supełki sznurka (podobne spinki są stosowane do dzisiaj). Spinki, jakie znamy w dzisiejszej formie, zaczęły się pojawiać w XVIII wieku i często były bardzo bogato zdobione, gdyż najchętniej sięgała po nie szlachta. Dzisiaj natomiast spinki najczęściej kojarzone są z eleganckimi strojami wieczorowymi czy biznesowymi. Jednak ich zastosowanie jest o wiele szersze i wychodzi poza formalny strój galowy.

Eleganckie spinki do mankietów – jakie modele są najmodniejsze?

W sytuacji, gdy szukasz spinek do eleganckiego, klasycznego stroju i jednocześnie chcesz, aby stanowiły ciekawy akcent dekoracyjny, zwróć uwagę na produkty z kamieniami. Pamiętaj tutaj o tym, aby kamień pasował kolorem do jednego z elementów Twojego stroju np. krawata. Jeżeli nosisz zegarek, dobrze byłoby, gdyby kolor spinek wykonanych w całości z metalu odpowiadał odcieniowi bransolety lub koperty.

Jeżeli często lubisz zmieniać swoje stylizacje, postaw na uniwersalne modele spinek, które będą pasować do wielu elementów Twojego stroju. Dobrym przykładem może być tutaj model https://www.trendhim.pl/stylowe-czarno-zlote-spinki-do-mankietow-p.html. Złota otoczka otula tutaj czarne płytki w kształcie prostokąta. Model ten idealnie sprawdzi się m.in. w czasie wieczornego wyjścia.

Trendhim - Stylowo czarno-złote spinki do mankietów

Trendhim - Stylowo czarno-złote spinki do mankietów

Przykuj uwagę detalem – nietypowe wzory spinek do mankietów. Postaw na oryginalność

Jeżeli szukasz spinek, które będą pasowały do mniej formalnego stroju, możesz postawić na wspomniane wyżej supełki wykonane np. z jedwabiu. Dostępne one są w wielu kolorach. Od klasycznej czerni, po kolory modne w danym sezonie np. ciemne fiolety, butelkową zieleń, a nawet pastele. Jeśli zależy Ci na trwalszym rozwiązaniu, wybierz „supełki” metalowe. Są to klasyczne spinki zakończone dekoracyjnym supłem, niekiedy barwionym na inny kolor niż baza produktu. Wzrok Twoich rozmówców będą z pewnością przyciągać również spinki o nietypowym wzorze np. czaszki ze skrzyżowanymi piszczelami czy tarczy Kapitana Ameryki. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak dokładnie wyglądają tego rodzaju spinki, zajrzyj na stronę: https://www.trendhim.pl/spinki-do-mankietow-c.html.

Dodatki do ciuchów

Farbowanie jako drugie życie ubrań

Farbowanie jako drugie życie ubrań

Farbowanie ubrań znów staje się modne. Jest to najskuteczniejszy sposób, aby stara garderoba dostała drugie życie. Idealnie sprawdza się w czytaj dalej
Typy kolorystyczne kobiet

Typy kolorystyczne kobiet

Typy kolorystyczne kobiet Każda z nas posiada inną karnację, inny kolor oczu, inne rysy twarzy. czytaj dalej
Poczuj się jak prawdziwa gwiazda

Poczuj się jak prawdziwa gwiazda

Jak wiadomo kobiety naprawdę uwielbiają nosić biżuterię i nie ma się, co temu dziwić, ponieważ każdej z nich dodaje ona czytaj dalej
Modne buty zimowe do sukienek i spódnic – poradnik

Modne buty zimowe do sukienek i spódnic – poradnik

Pomimo minusowych temperatur nie chcesz rezygnować z kobiecych stylizacji? Nie wiesz, jakie połączenia sprawdzają się o tej porze roku? Sprawdź czytaj dalej
  • 1