czwartek, 26 maj 2022 19:57

Icoone - idealny sposób na odchudzanie i modelowanie ciała

oczyszczanie wodorowe oczyszczanie wodorowe pixabay

Uzyskanie zgrabnej sylwetki i idealnej cery zajmuje wiele czasu i niekiedy trzeba włożyć to dużo wysiłku

 

Obok ćwiczeń, odpowiedniej diety i niekiedy konsultacji z dietetykiem, warto zainteresować się także zabiegami, jakie oferują gabinety kosmetyczne i kosmetologiczne. Część z nich będzie doskonałym uzupełnieniem dla wcześniej podjętych już działań. Zobacz, na jakie zabiegi szczególnie warto zwrócić swoją uwagę.

Wyszczuplenie sylwetki – na jaki zabieg się zdecydować?

Jednym z zabiegów, na który warto zwrócić uwagę, gdy chce się poprawić swoją sylwetkę, jest Icoone Laser Med. Jest to nieinwazyjny zabieg, który pozwala na modelowanie sylwetki, a także walkę z cellulitem. Może być także pomocny przy zmniejszaniu oznak starzenia się skóry czy też nadmiarze tkanki tłuszczowej. W czasie zabiegu stymulowana jest produkcja kolagenu oraz elastyny, co może wpłynąć na poprawę jędrności skóry. Sam zabieg przeprowadzany jest w specjalnym kostiumie, który ułatwia jego przeprowadzenie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak przygotować się do tego zabiegu, zajrzyj na stronę: https://easywaxing.pl/pl/icoone-laser-modelowanie-sylwetki-wyszczuplanie.

Oczyszczanie wodorowe – kolejny krok ku estetycznemu wyglądowi

Pomocne w uzyskaniu ładnego i zdrowego wyglądu skóry może być skorzystanie z zabiegu, jakim jest oczyszczanie wodorowe. W jego trakcje wprowadzane do głębokich warstw skóry są cząsteczki wodoru, które oczyszczają skórę, ale także wspomagają walkę z wolnymi rodnikami. To właśnie one są odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry. Po zabiegu skóra staje się zatem oczyszczona i odświeżona, a także zmniejsza się widoczność oznak jej starzenia. Aby uzyskać spodziewany efekt, zalecane jest wykonanie 5-6 zabiegów w odstępach ok. 10-14 dni. Warto jednak podkreślić, że pierwsze efekty, w zależności od stanu skóry są widoczne już po 3 lub 4 zabiegach. Oczyszczanie wodorowe jest bezbolesne i co ważne dla wielu osób bezinwazyjne. Dlatego też można je wykonywać, nawet w krótkim odstępie czasu od ważnych wydarzeń, na których chce się wyglądać zjawiskowo.