piątek, 17 wrzesień 2021 10:28

Niszowe perfumy - doskonała alternatywa dla popularnych zapachów

amisell.pl amisell.pl pixabay

Niszowe perfumy to przede wszystkim efekt pasji oraz połączenia nietuzinkowych aromatów, dzięki czemu powstaje wyjątkowy, niepowtarzalny produkt.

Producenci perfum niszowych, jak np. Tiziana Terenzi charakteryzują się niebywałą kreatywnością i pomysłowością, potrafią zainspirować się niecodziennymi sytuacjami i przedmiotami, aby stworzyć oryginalny, unikatowy produkt.

Marki sieciowe, a perfumy niszowe

Kompozycje zapachowe zamknięte we flakonach niszowych perfum są wyjątkowe i różnią się od tych, które znajdziemy na półkach drogerii w galeriach handlowych. Są one inspirowane romantycznymi historiami, zainteresowaniami producentów oraz ważnymi dla nich przedmiotami o wyjątkowym znaczeniu. Flakony, które mieszczą w sobie niszowe perfumy są unikatowe, posiadają oryginalne kształty, które coś symbolizują lub nakierowują konsumenta na to, co może znajdować się w środku.

To, co wyróżnia niszowe perfumy od masowo produkowanych drogeryjnych egzemplarzy to również cena. Bardzo często niszowe perfumy są dosyć drogie, jednak za wyższą cenę otrzymujemy unikatowy produkt, którego nie znajdziemy w ofercie perfumerii. Wiele z flakonów perfum niszowych będzie jednak miało niższą lub porównywalną cenę do perfum, które znajdziemy w sieciówkach. To, czym będą się one różniły to także źródło z jakiego pochodzą składniki - w perfumach niszowych bardzo często wykorzystuje się naturalne inspiracje.

Niszowe perfumy powstają z pasji

Producenci perfum niszowych charakteryzują się dużą pasją do swoich produktów. W stworzenie wyjątkowej, idealnej kompozycji zapachowej wkładają całe swoje serce, dzięki czemu produkty dają konsumentowi coś więcej niż tylko zapach. Produkowane są w mniejszej ilości niż serie perfum komercyjnych, dlatego możemy liczyć na to, że producent przyłożył się dużo bardziej do jakości i trwałości zapachu.

Przykłady marek niszowych - Tiziana Terenzi

Jedną z wyjątkowych i inspirujących marek niszowych perfum jest Tiziana Terenzi - https://amisell.pl/marki-niszowe/tiziana-terenzi/. Flakony charakteryzują się elegancją i niebywałym szykiem. Tiziana Terenzi łączy w swoim designie prostotę i minimalizm z luksusem oraz biżuteryjnym urokiem i klasą. Opakowania są w kolorach srebra, złota lub matowej bieli z dodatkami perłowymi lub czarnymi, które nadają im wyjątkowego charakteru. Nuty zapachowe charakteryzują się wysoką trwałością, ale również są zupełnie inne niż to, co znajdziemy w znanych nam drogeriach. Idea perfumeryjna rozpoczęła się dla marki Tiziana Terenzi od produkcji świec zapachowych. Kolejnym etapem były wody kolońskie, które obecnie przeistoczyły się w unikatowe egzemplarze perfum.

 

Producent przykłada ogromną wagę do szczegółów, dlatego skrupulatnie dobiera wszystkie inspiracje dla nowopowstających kompozycji zapachowych. Szczególnie ważne dla niego są te pochodzące z Włoch, ponieważ kraj ten jest bliski twórcom marki Tiziana Terenzi. Do produkcji tych perfum wykorzystywane są przede wszystkim wysokiej jakości naturalne składniki, które oddają inspiracje niebem, gwiazdami oraz pasję do żeglarstwa i podróżowania.