piątek, 26 listopad 2021 19:28

Oto pomysł na zawsze trafiony prezent na Gwiazdkę!

prezent na Gwiazdkę prezent na Gwiazdkę pixabay

Wybranie odpowiedniego prezentu na Gwiazdkę nie jest zadaniem łatwym. Niezależnie od tego, czy prezent ma trafić do rodziców, rodzeństwa, partnera lub partnerki, a nawet dla pracowników w swojej firmie – zawsze jest to wybór niezwykle trudny. Każdy chce wybrać to, co sprawi drugiej osobie jak najwięcej przyjemności, jak jednak faktycznie zrealizować ten plan?

 

Jednym z pomysłów na pewno będzie wybór vouchera, który będzie można zrealizować tak, jak będzie oczekiwać tego osoba obdarowana. Aby jednak sam prezent na Gwiazdkę był bardziej konkretny, zdecydowanie zachęcamy do wyboru vouchera do konkretnego miejsca, a coraz częściej wybieraną opcją jest w tym przypadku SPA.

Voucher do SPA – czemu to dobry pomysł na świąteczny prezent?

SPA same z siebie odwiedzane są przez coraz większą rzeszę Polaków. Z jednej strony, są to miejsca coraz przystępniejsze cenowo, z drugiej strony wiele osób dostrzega, jak wiele mogą zmienić masaże czy zabiegi pielęgnacyjne, które w takich miejscach są nam oferowane.

Dodatkowo SPA są coraz częściej odwiedzane również przez mężczyzn. Chociaż i wcześniej byli oni w SPA obecni, najczęściej było to związane ze wspólnym wyjazdem ze swoją drugą połówką. Obecnie jednak mężczyźni sami z siebie, lub nawet w męskim gronie wybierają SPA. Co ważne, w tym przypadku nie oznacza to za każdym razem decydowania się na zabiegi pielęgnacyjne, to cały czas domena jedynie części mężczyzn odwiedzających SPA, chętnie za to wybierane są różnorodne formy masaży.

Sam voucher do SPA jest doskonałym pomysłem na prezent, gdyż trafi on w gusta bardzo różnych osób. Zarówno młody mężczyzna, jak i dorosła kobieta będą zachwyceni faktem, że sprezentowaliśmy im możliwość skorzystania z poszczególnych zabiegów w danym SPA. W tym przypadku najczęściej można zdecydować się albo na voucher na konkretne zabiegi, albo na voucher na daną kwotę, i w tym przypadku osoba obdarowana sama wybiera to, na co chce przeznaczyć konkretną kwotę w ramach vouchera.

Voucher do SPA – to coś znacznie lepszego, niż standardowy prezent

Olbrzymim plusem vouchera do SPA jest fakt, że po prostu jest on do wykorzystania. Oznacza to, że jest to doskonały wybór dla osób, które potrzebują ukojenia, zabiegów pielęgnacyjnych, masaży na obolałe plecy czy po prostu korzystają i tak regularnie ze SPA. Fakt, że voucher jest do wykorzystania, sprawia, że ktoś na pewno będzie z niego zadowolony, niekoniecznie bowiem wybór innych, bardziej „trwałych” prezentów jest zadaniem tak prostym.

Jeżeli coś ma zostać z nami najdłużej, a do tego jest praktyczne, w takim przypadku wiele osób samo z siebie pozwoli sobie na zakup danej rzeczy. Nowa książka, gra na konsolę, najnowsze planszówki ulubionego autora, mały sprzęt RTV czy AGD? Jeżeli ktoś tego potrzebuje, często sam jest w stanie zrealizować swoje zachcianki. Inaczej jest jednak z usługami takimi, jak SPA – z nich wiele osób cały czas rezygnuje, gdyż są inne, bardziej pilne wydatki. Tym lepiej więc wybrać dla kogoś coś, na co sam niekoniecznie lub nie zawsze sobie pozwala. Pozwólmy kupować innym to, czego potrzebują na co dzień, natomiast z okazji Gwiazdki przygotujemy dla nich coś naprawdę ekstra – i na pewno takim rozwiązaniem będzie właśnie voucher do SPA.

Gdzie kupić voucher do SPA?

Oczywiście najlepiej postawić wybór na okoliczne SPA, by ktoś mógł się do niego wybrać wtedy, kiedy będzie miał na to ochotę. Jeżeli poszukujesz SPA w Krakowie, idealnym wyborem okaże się Moonlight SPA przy ulicy Bonifraterskiej 2. To właśnie tutaj można zdecydować się na zakup vouchera do SPA, a wizyta w tym miejscu będzie jednocześnie połączona z odwiedzeniem serca Krakowa – nie ma co obawiać się, że dojazd będzie trudny czy mało przyjemny.

Moonlight SPA oferuje możliwość wyboru zarówno vouchera na dany, konkretny zabieg (lub cały pakiet), lub wybór vouchera na konkretną kwotę. W pierwszym przypadku warto wybrać taką opcję, gdy wiemy, z jakich zabiegów chce ktoś skorzystać. Niekonieczni dobrym pomysłem jest ich wybór w ciemno, chociaż w takim wyborze zawsze pomoże bardzo kompetentna obsługa. Jeżeli chcemy mieć pewność co do tego, że voucher będzie prezentem w 100% trafionym, w takim wypadku warto wybrać voucher na określona kwotę. Przed zakupem warto sprawdzić, ile kosztują poszczególne zabiegi, masaże czy pakiety, i następnie wybrać taką kwotę, by wystarczył on np. na większość masaży. Dzięki temu osoba obdarowana będzie miała naprawdę szeroki wybór.

Moonlight SPA oferuje również kilka opcji na zakup vouchera. Można dokonać go na miejscu – w takim przypadku voucher będzie niezwykle estetyczny i doskonale zapakowany, idealnie nadający się na prezent. Inną opcją jest zakup vouchera przez internet – to opcja bardziej wygodna, jednak w takim przypadku voucher do wydruku otrzymamy w formie pliku na adres e-mail.

Voucher do własnego wydruku jest jednak idealną opcją, jeżeli nie mamy czasu na to, by udać się po niego samodzielnie, idealnie sprawdzi się również w przypadku zakupu prezentów na ostatnią chwilę.

Moonlight SPA to chwalone SPA, znajdujące się w centrum Krakowa i doceniane przez gości z całej Polski. Więcej o ich ofercie, oraz o cenniku, można dowiedzieć się na stronie internetowej Moonlightspa.pl.