wtorek, 14 kwiecień 2020 09:24

50 twarzy Greya - seria ekskluzywnych gadżetów erotycznych

Gadżeety  erotyczne Gadżeety erotyczne

Film Fifty Shades of Grey stał się prawdziwym hitem, zyskując ogromną popularność. Jednak obok dużego zainteresowania historią, film wzbudził także większe zainteresowanie wibratorami i gadżetami erotycznymi BDSM.

To właśnie dzięki ciekawej historii oraz pikantnym scenom wiele osób odkryło w sobie głęboko drzemiące instynkty. Warto dowiedzieć się, jakie gadżety z filmu 50 twarzy Greya można wykorzystać we własnym życiu intymnym.

Szpicruta wzbudzi ogromne emocje

Szpicruta może okazać się elementem, który świetnie sprawdzi się w każdej sypialni. Pozwoli ona każdej ze stron ukazać swoją dominację, podobną do tej w filmie Fifty Shades of Grey. W końcu to gadżet, który chyba jako pierwszy przychodzi na myśl wszystkim fanom tego filmowego hitu. Szpicrutę można także wykorzystać w połączeniu z innymi ciekawymi gadżetami erotycznymi i wibratorami.

Kajdanki, czyli słodkie zniewolenie

Kolejnym pomysłem na ciekawy gadżet z całą pewnością są kajdanki. W sypialni możne wykorzystać je na wiele sposobów. Jednym z nich jest przykucie do łóżka lub innego elementu wyposażenia. Dzięki temu uwięziona strona nie będzie mogła się ruszyć, a jej partner będzie mógł zrobić z nią, co tylko zechce. Innym, równie ekscytującym pomysłem może być połączenie kochanków za pomocą kajdanek. Będzie to zarówno symboliczne, jak i fizyczne zespolenie. Sprawi, że kochankowie dosłownie i w przenośnie nie będą się mogli od siebie oderwać.

Karnawałowe maski pozwalające ukryć twarz

Jednym ze sposobów na dodanie pikanterii życiu intymnemu jest zmiana. Tajemniczość i odmianę do sypialni pozwolą wprowadzić karnawałowe maski, podobne do tych, które w 50 twarzach Greya nosili główni bohaterowie. Dzięki nim można pobawić się w tajemniczych nieznajomych, którzy dopiero co się poznali. Taka odmiana przyda się w każdym związku i sprawi, że dwoje ludzi zacznie odkrywać się na nowo. Dodatkowo maski wyglądają elegancko. Z całą pewnością będą intrygujące i pociągające.

Liny, czyli solidne przywiązanie

Jeżeli nie jest się przekonanym do kajdanek, równie dobrze mogą sprawdzić się jedwabiste liny. Za ich pomocą można zdziałać jeszcze więcej niż za pomocą kajdanek. Liny pozwalają na przywiązanie rąk i nóg, nawet jeśli ramy łóżka znajdują się daleko. Są delikatne, ale jednocześnie trwałe. Dlatego pozwalają mocno przywiązać, ale nie ranią nadgarstków ani kostek. To prawdziwy gadżet erotyczny z najwyższej półki.

Zmysłowe piórko

Delikatny, intymny dotyk i podniecenie do granic możliwości może zostać osiągnięte tylko przy pomocy wyjątkowych narzędzi. Jednym z nich także używanym we wspomnianym filmie było zmysłowe piórko, które pozwalało w delikatny sposób pobudzić najwrażliwsze miejsca. Warto dodać je do swojej kolekcji gadżetów.

Opaska na oczy, czyli utrata kontroli

Utrata kontroli może być wyjątkowo podniecająca. Taki efekt można uzyskać za pomocą opaski na oczy, która sprawi, że kolejne poczynania partnera lub partnerki staną się tajemnicą i niespodzianką. Przede wszystkim jednak sprawi, że intymne chwile staną się ekscytujące.

Więcej o gadżetach erotycznych i wibratorach Fifty Shades of Grey znajdziesz w Sex Shopie, Drogerii Intymnej Greener Pharma: 

https://greenerpharma.com/

 

Twój lifestyle

Na miłość warto czekać - historia Piotra i Agaty Rubik

Na miłość warto czekać - historia Piotra i Agaty Rubik

Piotr Rubik - kompozytor, muzyk i wrażliwy mężczyzna. Agata Paskudzka- młoda, zdolna i inteligentna kobieta wchodząca w świat modelingu. Co mogło czytaj dalej
Czy żarówki LED się opłacają?

Czy żarówki LED się opłacają?

Często omawianym tematem jest oszczędzanie na wydatkach związanych z utrzymaniem domu. czytaj dalej
Najmodniejsze prezenty na dzień dziecka

Najmodniejsze prezenty na dzień dziecka

1 czerwca to data, na którą z radością i zniecierpliwieniem czekają wszystkie dzieci. Wielu rodziców już w maju zaczyna zastanawiać czytaj dalej
Garderoba - praktyczne porady, które pozwolą nam lepiej o nią zadbać

Garderoba - praktyczne porady, które pozwolą nam lepiej o nią zadbać

Ponieważ w sieci ogłasza się wielu rękodzielników, zdarzają się wśród nich także amatorzy, których produkty nie zawsze mają ‘to coś’. czytaj dalej
Czy bezpłatne sieci VPN są niezawodne?

Czy bezpłatne sieci VPN są niezawodne?

VPN (Virtual Private Networks), czyli wirtualne sieci prywatne, to programy, które instaluje się w dowolnym urządzeniu posiadającym połączenie z Internetem czytaj dalej
Jak Polacy radzą sobie z życiem intymnym?

Jak Polacy radzą sobie z życiem intymnym?

Chyba zgodzicie się ze mną, że życie intymne odgrywa znaczącą rolę w naszej egzystencji. Jak Polacy radzą sobie z życiem czytaj dalej
  • 1