wtorek, 03 grudzień 2019 16:47

Aktywny mężczyzna – sprawdź, czego potrzebujesz

Dezodorant dla mężczyzn Dezodorant dla mężczyzn

Obecnie panuje moda na aktywność fizyczną, która świadczy o dbaniu o siebie i swoje zdrowie. Regularne treningi wpływają pozytywnie na samopoczucie, ciało i ogólne nastawienie, a przy okazji świetnie odstresowują. Zadbaj o sylwetkę i humor, ale także zyskaj większą pewność siebie. Sprawdź, czego potrzebujesz.

 

Wszelka forma aktywności wymaga cierpliwości, pozytywnego nastawienia, ale też czasu i kilku akcesoriów. Musisz zaopatrzyć się na przykład w wygodne buty do biegania, ławeczkę i hantle albo strój do ćwiczeń w siłowni czy klubie fitness.

Jeśli wybierzesz tę trzecią opcję, zadbaj o to, aby dobrze spakować torbę sportową. Poniżej podpowiadamy, czego potrzebujesz – przyda się m.in. dezodorant dla mężczyzn oraz ręcznik.

Skuteczny dezodorant dla mężczyzn

Pakując torbę sportową, musisz pamiętać o kilku drobiazgach – niezbędny będzie dobrze chłonący wilgoć ręcznik, zapewniający ochronę przed potem dezodorant dla mężczyzn, butelka na wodę, baton energetyczny, żel pod prysznic, ew. także rękawiczki.

Dobry dezodorant lub antyperspirant zapewni ochronę przed potem i świeżość przez długi czas, nawet do 48 lub 72 godzin, niwelując nieprzyjemny zapach. Warto wybrać kosmetyk zapobiegający powstawaniu plam na ubraniu oraz otarciom, o dodatkowym działaniu pielęgnacyjnym i antybakteryjnym, który hamuje proces rozmnażania się bakterii.

Chłonny ręcznik na siłownię

Dobry ręcznik to must have w klubie fitness. W większości obiektów można go odpłatnie wypożyczyć, ale dla własnego komfortu i higieny warto zainwestować w swój, wysokiej jakości i dobrze chłonący wodę model. Polecane są ręczniki m.in. z mikrofibry, szybkoschnące, chłodzące i bawełniane.

Ręcznik służy do przecierania twarzy i karku podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń lub treningu aerobowego, ale także jako podkładka na maszynach i ławeczkach.. Dobry dezodorant dla mężczyzn ochroni przed potem, mimo iż w klubie fitness trzeba się spocić i zmęczyć, niemniej warto zapewnić także innym ćwiczącym maksimum komfortu.

Torba sportowa

Warto wybrać pojemną i lekką, ale wytrzymałą torbę na wszystkie akcesoria na siłownię. Szeroki wybór modeli pozwala znaleźć torbę o designie sportowym, ale też bardziej klasycznym. Zwróć uwagę na dodatkowe kieszonki oraz jej pojemność, aby dopasować ją do tego, co potrzebujesz mieć przy sobie – m.in. obuwie, bluzę sportową, posiłek po treningu itd. Większe modele będą praktyczniejsze – mogą posłużyć także jako torba weekendowa.

Twój lifestyle

Na miłość warto czekać - historia Piotra i Agaty Rubik

Na miłość warto czekać - historia Piotra i Agaty Rubik

Piotr Rubik - kompozytor, muzyk i wrażliwy mężczyzna. Agata Paskudzka- młoda, zdolna i inteligentna kobieta wchodząca w świat modelingu. Co mogło czytaj dalej
Czy żarówki LED się opłacają?

Czy żarówki LED się opłacają?

Często omawianym tematem jest oszczędzanie na wydatkach związanych z utrzymaniem domu. czytaj dalej
Najmodniejsze prezenty na dzień dziecka

Najmodniejsze prezenty na dzień dziecka

1 czerwca to data, na którą z radością i zniecierpliwieniem czekają wszystkie dzieci. Wielu rodziców już w maju zaczyna zastanawiać czytaj dalej
Garderoba - praktyczne porady, które pozwolą nam lepiej o nią zadbać

Garderoba - praktyczne porady, które pozwolą nam lepiej o nią zadbać

Ponieważ w sieci ogłasza się wielu rękodzielników, zdarzają się wśród nich także amatorzy, których produkty nie zawsze mają ‘to coś’. czytaj dalej
Czy bezpłatne sieci VPN są niezawodne?

Czy bezpłatne sieci VPN są niezawodne?

VPN (Virtual Private Networks), czyli wirtualne sieci prywatne, to programy, które instaluje się w dowolnym urządzeniu posiadającym połączenie z Internetem czytaj dalej
Jak Polacy radzą sobie z życiem intymnym?

Jak Polacy radzą sobie z życiem intymnym?

Chyba zgodzicie się ze mną, że życie intymne odgrywa znaczącą rolę w naszej egzystencji. Jak Polacy radzą sobie z życiem czytaj dalej
  • 1