wtorek, 16 czerwiec 2020 19:29

Must have w Twojej garderobie – odśwież swoją szafę na lato

Ubrania born2be Ubrania born2be

Niezależnie czym się kierujesz odświeżając swoją garderobę, warto wiedzieć, jak to zrobić, by mając jedynie kilka rzeczy, stworzyć niesamowity look na różne okazje. W szafie każdej kobiety powinny znaleźć się podstawowe ubrania, których połączenie pozwoli Ci na stworzenie stroju do pracy, na wyjście z przyjaciółmi czy randkę, a także rodzinną uroczystość. Sprawdź, co warto mieć w swojej szafie i czym kierować się redukując zawartość garderoby.

Jakich ubrań nie może zabraknąć w Twojej szafie?

Jeżeli chcesz stworzyć atrakcyjną i modną stylizację, w Twojej szafie nie może zabraknąć klasycznych rozwiązań modowych. Zalicza się do nich przede wszystkim małą czarną, która idealnie sprawdzi się na przyjęciu koktajlowych, a w połączeniu z marynarką także w pracy na ważnym spotkaniu (wszystko zależy od jej kroju). Nie zapomnij też o t-shirtach w różnych kolorach. Postaraj się, by w szafie znalazły się koszulki w kolorze czarnym, białym i szarym. Kolejne rzeczy to: biała koszula, spódnica ołówkowa i jeansy. Dobierając do tych ubrań odpowiednie dodatki, możesz łatwo zmienić charakter danej stylizacji. Jeśli chcesz wiedzieć jak to zrobić, zajrzyj na stronę: https://born2be.pl/weloveborn2be/trendy/jak-przebrac-swoja-garderobe-poradnik/. Znajdziesz na niej obszerny poradnik dotyczący doboru garderoby.

Chcesz się pozbyć starych rzeczy z garderoby? Sprawdź, czym się kierować

Pozbywając się zbędnych ubrań ze swojej szafy, w pierwszej kolejności odrzuć te za małe, za duże oraz zniszczone. Kolejnym krokiem jest odłożenie takich ubrań codziennych (bluzek, spodni, koszulek itp.), których nie nosiłaś co najmniej przez rok. Jeżeli przez tak długi czas nie miałaś ich na sobie, najprawdopodobniej nie będziesz już ich nosić w ogóle. Jeżeli dalej w Twojej szafie jest stanowczo za dużo odzieży, sprawdź, które z nich mają ponadczasowy charakter, jak np. wspomniana wyżej mała czarna. Zobacz też, z których ubrań możesz stworzyć ciekawe zestawy na różne okazje. Te, które nie pasują lub kupiłaś je pod wpływem chwili, odłóż i usuń z garderoby. Pamiętaj, aby niezniszczonych ubrań nie wyrzucać. Pokaż je znajomym, rodzinie lub sprzedaj. Możesz te oddać je do instytucji charytatywnych.

Czytany 253 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.