poniedziałek, 18 maj 2020 12:16

Suknie ślubne dla niskich kobiet – jakie powinny być?

Piękny wygląd to dla wielu kobiet podstawa w dniu ich ślubu. To oznacza, że odpowiedni dobór sukni ślubnej dla wielu panien młodych może być najważniejszą kwestią. W końcu nie każda kobiet jest długonogą modelką, zatem powinna dobrać kreację odpowiednio do swojej figury, a także… wzrostu!

 

Każdy szanujący się salon sukien ślubnych Warszawa zatrudnia profesjonalnych doradców, którzy są w stanie odpowiednio doradzić przyszłej pannie młodej i pomóc jej dobrać kreację z jej snów. Najważniejsze jest jednak to, aby suknie ślubne w Warszawie były odpowiednio dopasowywane do figury, a także urody narzeczonej. Pod uwagę przy tym należy wziąć nie tylko sylwetkę, ale również wzrost przyszłej panny młodej. O tym wiedzą specjaliści w salonie Suknie Boho.

Suknia ślubna dla niskiej panny młodej

Każda niewysoka i drobna kobieta będzie pięknie wyglądać w sukni ślubnej w kształcie litery A. W takim przypadku istotne jest to, aby kreacja nie była nadmiernie zdobna. Nie może posiadać dużej ilości falban i bufek, ponieważ sprawiają one, że suknie ślubne w Warszawie zakrywają urodę narzeczonej. A przecież powinna ona zostać odpowiednio wyeksponowana. Najlepiej jest zatem postawić na delikatną i lejącą się tkaninę, co sprawi, że sylwetka optycznie się wydłuży.

Niskie panie o różnej sylwetce

Niskie panny młode mogą sobie również pozwolić na kreację z trenem, oczywiście pomocne okażą się w tym przypadku również buty na obcasie. W przypadku niskich kobiet, które dodatkowo są puszyste istotne jest to, aby dobrać suknię, która będzie kryła wszelkie mankamenty sylwetki. W tej kwestii można posiłkować się gorsetem, który podkreśli talię. Jeżeli suknia odcina się z kolei poniżej talii, również ten zabieg wydłuży sylwetkę.

Skromne suknie ślubne

Skromne suknie ślubne 

Skromne suknie ślubne sprawdzą się w przypadku niskich kobiet

Panie o niskim wzroście często narzekają na to, że stają się niewidzialne. Skromne suknie ślubne na pewno nie wywołają takiego efektu. Swoją zdobnością nie przyćmią urody przyszłej panny młodej, a przy tym podkreślą jej atuty. Gładki i lejący się materiał dodatkowo wydłuży sylwetkę i sprawi, że narzeczona będzie wyglądała na wyższą i smuklejszą. W salonie Suknie Boho znajdziesz kreacje zarówno dla niskich, jak i dla wysokich kobiet. W ofercie nie brakuje również propozycji dla kobiet z rozmiarem XXL.

https://suknieboho.pl/