piątek, 29 maj 2020 19:06

Te bojówki męskie wypromowały gwiazdy instagrama. Zobacz 5 najlepszych wzorów

Bojówki męskie Bojówki męskie

Te bojówki męskie wypromowały gwiazdy Instagrama. Zobacz 5 najlepszych wzorów

 

 

Spodnie bojówki mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Są to charakterystyczne w wyglądzie, wygodne, nieco obszerniejsze spodnie. Zazwyczaj mają także motywy militarne. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza do aktywnego trybu życia, który wymaga swobodnych ruchów i komfortu. Jednocześnie bojówki mogą być bardzo modnym elementem stylizacji. Podpowiadamy, jak osiągnąć taki efekt.

 

Bojówki ze ściągaczami męskie w wersji miejskiej

 

Pomimo tego, że bojówki głównie kojarzą się ze sportowym stylem, to doskonale sprawdzają się także na co dzień. Do najmodniejszych stylizacji w tym sezonie będą właśnie należały te z ciemnymi bojówkami męskimi slim. Wystarczy do tego założyć koszulkę, gładką bluzkę z długim rękawem, a nawet zwykłą, klasyczną bluzę i cały strój gotowy. Utrzymując go w monochromie, można osiągnąć najpopularniejszy ostatnimi czasy look na Instagramie. Spodnie bojówki męskie można znaleźć w sporej liczbie kolekcji firm odzieżowych, a w tym także na stronie sklepu internetowego Denley: https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-meska_Spodnie-meskie_Bojowki-945.html.

 

 

Jak nosić spodnie bojówki?

 

Współczesne modne bojówki ze ściągaczami z węższą nogawką można dowolnie stylizować. Panom, którzy na bieżąco śledzą pojawiające się trendy, z pewnością spodoba się połączenie bojówek z kolorowymi sneakersami oraz przewiewną, nieco luźniejszą koszulką. Bardzo często te spodnie posiadają grafikę z motywem moro. Aby uzyskać spójną, choć oryginalną stylizację, warto dobrać do kolorowych spodni bojówek już gładki T-shirt i zwykłe buty. Można także spróbować eksperymentować z butami, które stanowią bardzo ważny element nadający finalnego charakteru.

 

 

Cechy charakterystyczne spodni bojówek męskich

 

Obecnie bojówki znacznie różnią się od ich pierwotnej, oryginalnej wersji. Tej rodzaj spodni został przyjęty do mody popularnej i masowej z subkultury hip-hopowej. Właśnie stąd inspiracja obszernych, nieco za dużych ubrań. Miały one nie krępować ruchów oraz nadać całemu stroju nonszalanckiego i luźnego charakteru.

 

Często posiadały też dużo pojemnych kieszeni, w odróżnieniu od innych popularnych w tamtym okresie spodni. W codziennej modzie bojówki męskie zostały z nami do dziś, ale coraz częściej pojawiają się w wersji bojówek męskich slim. To znacznie bardziej współczesne podejście do tematu, które jest chętnie również powielane przez panów w Polsce i na świecie.