środa, 04 październik 2017 17:33

Oszczędne zakupy w sieci, czyli jakie rabaty czekają na klientów sklepów internetowych

Robienie zakupów w sieci ma wiele zalet – kupujący może wybierać spośród większej ilości artykułów i zamawiać je bez względu na to, gdzie się znajduje, pod warunkiem, że ma dostęp do internetu. Dodatkowo, zakupy online pozwalają zaoszczędzić. To ostatnie jest możliwe, jeśli zna się kilka praktycznych trików.

 

Kody rabatowe i nie tylko

Wiele sklepów internetowych akceptuje kody rabatowe, które umożliwiają tańsze zakupy. Wystarczy wpisać je w odpowiednim miejscu podczas składania zamówienia. Skąd je wziąć? Na stronie https://zrabatowani.pl/ można znaleźć listę sklepów, które akceptują kupony i pobrać wygenerowany kod. Dzięki niemu, system naliczy rabaty i w rezultacie kupujący zaoszczędzi. Konto na Zrabatowani.pl pozwala też na skorzystanie z opcji zwrotu części pieniędzy (cashback). W ten sposób można naprawdę wiele zyskać!

Newslettery i karty lojalnościowe

Wiele sklepów proponuje dołączenie do programu lojalnościowego, oferując przy okazji specjalnie promocje, niedostępne dla klientów, którzy do niego nie należą. Niektóre z nich są dostępne wyłącznie w sklepie online. Z posiadaniem karty nierzadko wiąże się subskrypcja newsletteru przychodzącego na skrzynkę e-mailową, w którym są zamieszczane informacje o nadchodzących okazjach. W ten sposób osoby zainteresowane ofertą mają natychmiastowy dostęp do wiadomości o najnowszych obniżkach i mogą szybko złożyć zamówienie, zanim towar zdąży się rozejść.

Zakupy spożywcze online

Przechodząc przez supermarket, trudno przeoczyć znaki informujące o różnych promocjach. Nierzadko zachęcają one do kupowania zupełnie niepotrzebnych przedmiotów. Czasem trudno im się oprzeć, co kończy się niepotrzebnym wydawaniem pieniędzy. Zakupy w sieci pozwalają pozbyć się tego problemu. Do wirtualnego koszyka trafiają tylko rzeczy użyteczne, których zakup był wcześniej zaplanowany.

Promocje przez internet

Internet pozwala korzystać z atrakcyjnych promocji, których nie oferują sklepy stacjonarne. Najbardziej atrakcyjne okazje przypadają zwykle pod koniec roku. Jedną z nich jest Dzień Darmowej Dostawy, kiedy to wszystkie sklepy, biorące udział w akcji, dostarczają towary bez pobierania opłat za wysyłkę.  W tym samym okresie przypada Cyber Monday – dzień, w którym sklepy internetowe ogłaszają duże obniżki na swoje towary. O ile dany produkt nie jest już teraz potrzebny, a jego zakup można odłożyć w czasie, warto poczekać na promocje i dopiero wtedy zamówić upatrzoną rzecz.

Kupowanie w grupie

Zdarza się, że koszt dostawy zamawianego produktu jest na tyle wysoki, że stawia pod znakiem zapytania opłacalność całej transakcji. W takich chwilach warto spróbować korzystać z zakupów grupowych i składać zamówienia razem z przyjaciółmi, z którymi można złożyć się na dostawę. Na Facebooku powstało wiele grup, skupiających osoby zainteresowane wspólnym kupowaniem produktów. Ich działanie polega na tym, że jedna osoba składa zamówienie na kilka rzeczy (dla siebie oraz innych członków), a koszt dostawy zostaje podzielony na wszystkich kupujących. W ten sposób każdy, biorący udział w zamówieniu, ma szansę odrobinę zaoszczędzić i kupić sobie upatrzony produkt.

Twój lifestyle

Czy Panie również jeżdżą na motorach?

Czy Panie również jeżdżą na motorach?

Istnieją dyscypliny typowo męskie, w których kobiety są czymś niecodziennym. Nie chcemy w żaden sposób umniejszać Paniom, aczkolwiek utarło się, czytaj dalej
Droga bielizny

Droga bielizny

W dzisiejszych czasach nikt nie wyobraża już sobie życia bez bielizny. Niegdyś też tak było, ale to, co obecnie zwane czytaj dalej
Jak nosić szpilki damskie w sposób wygodny?

Jak nosić szpilki damskie w sposób wygodny?

Nie od dziś wiadomo, że szpilki damskie nadają kobietom seksapilu, powabu i pewnej wewnętrznej odwagi. W nich można poczuć się czytaj dalej
Zegarki Police — niebanalny dodatek dla mężczyzny z charakterem

Zegarki Police — niebanalny dodatek dla mężczyzny z charakterem

Nowoczesny mężczyzna wie, że oprócz odpowiedniego do okazji stroju, ważne są także właściwie dobrane dodatki, które nadają charakteru całości stylizacji czytaj dalej
  • 1