środa, 15 styczeń 2020 12:06

Sukienkowe trendy 2020 roku

Modne  sukienki 2020 Modne sukienki 2020

Nowy 2020 rok na dobre zagościł już w naszych kalendarzach, a wraz z nim całkiem nowe trendy. Jest to o tyle ciekawy rok, że rozpoczął on kolejną dekadę. Tutaj zauważalny jest dość duży spór, ponieważ niektórzy twierdzą, że nowa dekada zacznie się dopiero w 2021, ale najważniejsze jest to, że wiemy już, co będzie modne w tym roku.

Jest to przełomowy rok, jeśli chodzi o modę, ponieważ wielu światowych producentów szykuje istne perełki na rok z okrągłą cyfrą 2020. Też chcecie wiedzieć, co będzie trendy?

Retro, pastelowe kolory i sukienki grochy

Projektanci w tym roku o wiele chętniej spoglądać będą wstecz. Powodem takiego stanu rzeczy będzie oczywiście nostalgia za szalonymi latami 20tymi XX wieku. Tak też w 2020 na ulicach królować będą sukienki w stylu retro, w eleganckich pastelowych kolorach. Sukienki w grochy będą bardzo modne, dlatego już teraz w wielu sklepach widać, że moda sprzed lat wyraźnie zaczyna do nas wracać. Spójrzcie choćby na stronę tego sklepu https://modnekolory.pl/k/sukienki/, na którym już teraz widoczne są sukienki w stylu retro. Ujmując to lakonicznie, można by rzec, że w tym roku na sukienkach królować będą grochy.

Oczywiście sukienki będą posiadały także inne wzory, lecz groch będzie zdecydowanie wśród nich dominował. Modne kolory to w tym roku przede wszystkim pastelowe i przygaszone barwy. Sukienkowa moda w 2020 roku będzie także nawiązywała do pięknych i stylowych sukienek w stylu pin-up girls z lat 50tych. Oczywiście na takich sukienkach niezbędny będzie wzór w grochy. W sezonie wiosna/lato 2020 na czasie będą lekkie i zwiewne sukienki w pastelowych kolorach. W ogóle kobiece dodatki i zdobienia sukienek będą w tym roku bardzo eteryczne i stylowe.

Kolorystyka sukienek w tym roku będzie zdecydowanie kontrastować z tym, co modne było w zeszłym roku. Rok 2019 charakteryzował się mocnymi i jaskrawymi kolorami, a 2020 to przyjemne i ciepłe pastelowe barwy, którym daleko do neonowości poprzedniego sezonu. Dzięki temu kolorystyka sukienek będzie bardzo stylowa i pozwoli na swobodne dobieranie wszelkiej maści dodatków. 

Moda wraca jak bumerang

Nie od dziś wiadomo, że moda lubi wracać, dlatego warto jest przejrzeć szafy naszych mam i babć, ponieważ bardzo często możemy tam znaleźć całą masę inspiracji, które pomogą nam w naszych codziennych stylizacjach.

Sukienka Modnekolory

Sukienka Modnekolory

W co się ubrać?

Ponadczasowe zalety wełny merynosów – merino wool wciąż na topie modowych marek.

Ponadczasowe zalety wełny merynosów – merino wool wciąż na topie modowych marek.

Stare przysłowie o którym nawet wspominali najstarsi podhalańscy górale mówi, że po co coś zmieniać jak coś jest dobre i czytaj dalej
Znane sklepy odzieżowe udostępniają niezwykłe kody rabatowe

Znane sklepy odzieżowe udostępniają niezwykłe kody rabatowe

Zakupy odzieżowe mogą być dużym obciążeniem finansowym dla domowego budżetu. Warto skorzystać więc z udostępnianych regularnie przez różne marki i czytaj dalej
Jak przystosować swoją garderobę do letnich stylizacji?

Jak przystosować swoją garderobę do letnich stylizacji?

Za nami okres zimowego marazmu i choć jeszcze czasem mogą nam przydać się ciepłe swetry na wiosenno-letnie zimniejsze wieczory, to czytaj dalej
Koszulki termoaktywne - jaką wybrać?

Koszulki termoaktywne - jaką wybrać?

Każdy aktywny sportowiec, niezależnie od uprawianej dyscypliny sportowej, powinien posiadać w swojej szafie chociaż jedną parę koszulki termoaktywnej. Dlaczego jest czytaj dalej
  • 1