poniedziałek, 26 sierpień 2019 10:17

Zegarki do biegania marki Garmin – dlaczego warto się nimi zainteresować?

Garmin 945 Forerunner Garmin 945 Forerunner

Bieganie staje się coraz popularniejszą rozrywką. Biegają młodzi i starzy. Popularne staje się również „chodzenie z kijkami”, czyli nordik walking.

Z myślą o aktywnych osobach, co rusz powstają nowe gadżety. Szczególnie rozwinięty jest rynek akcesoriów, które pozwalają na monitorowanie aktywności. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie zegarki do biegania, które łączą w sobie funkcje klasycznego zegarka, a także pulsometru czy licznika kroków i GPS. Jedną z wiodących marek produkujących tego rodzaju akcesoria jest Garmin. Co warto wiedzieć o takich zegarkach?

Zegarki dla aktywnych – nie tylko do biegania

Jedną z ciekawszych propozycji tej marki jest model Garmin 945 Forerunner. Dostępny jest on w dwóch wersjach – klasycznej dla biegaczy i nieco rozbudowanej, dla osób, które uprawiają triathlon. Jakie możliwości daje użytkownikowi taki zegarek? Tak naprawdę jest to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które zastąpi tradycyjny zegarek, odtwarzacz muzyki, a także pozwoli zapłacić zbliżeniowo za zakupy. Dodatkowo użytkownik może korzystać z map, które pozwolą wytyczyć optymalną trasę treningu, a w razie zgubienia się pozwolą odnaleźć drogę do domu. Oprócz tego użytkownicy mogą liczyć na opcje pozwalające na dokonywanie zapisów parametrów treningu m.in. jego odległości, tętna czy pulsu, który miało się w czasie biegu czy innej aktywności.

Jeżeli jednak główną formą aktywności fizycznej jest jazda na rowerze, ciekawą alternatywą dla zegarka może być specjalny licznik rowerowy. Rozwiązanie to znacznie ułatwi kontrolę nad przebiegiem treningu. Przykładem licznika rowerowego jest Garmin Edge 530. Wśród wielu ciekawych opcji, jakie oferuje to urządzenie, warto wspomnieć między innymi o wgranych mapach, funkcjach zwiększających bezpieczeństwo jazdy na rowerze czy powiadomienia dotyczące obciążenia treningowego, aklimatyzacji do wysokości oraz poziomie nawadniania organizmu.

Zegarki Garmin Fenix 5x Plus

Zegarki Garmin Fenix 5x Plus Titanium to seria przeznaczona dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i wysoką estetykę przedmiotów, którymi się otaczają. Dostępne są one w kilku wersjach kolorystycznych, co sprawia, że chętnie sięgają po nie zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jednak obok ładnego wyglądu, warto zwrócić uwagę na funkcje, jakie oferuje ten model. Jest to zegarek, który przyda się w czasie różnych aktywności fizycznych, gdyż nie tylko pokazuje trasę i jest wyposażony w technologię GPS, ale także mierzy tętno w czasie wykonywania treningu. Z jego pomocą będzie można również zapłacić za zakupy. A po podłączeniu zestawu bezprzewodowych słuchawek słuchać ulubionej muzyki motywującej do ćwiczeń.

Dodatki do ciuchów

Farbowanie jako drugie życie ubrań

Farbowanie jako drugie życie ubrań

Farbowanie ubrań znów staje się modne. Jest to najskuteczniejszy sposób, aby stara garderoba dostała drugie życie. Idealnie sprawdza się w czytaj dalej
Typy kolorystyczne kobiet

Typy kolorystyczne kobiet

Typy kolorystyczne kobiet Każda z nas posiada inną karnację, inny kolor oczu, inne rysy twarzy. czytaj dalej
Poczuj się jak prawdziwa gwiazda

Poczuj się jak prawdziwa gwiazda

Jak wiadomo kobiety naprawdę uwielbiają nosić biżuterię i nie ma się, co temu dziwić, ponieważ każdej z nich dodaje ona czytaj dalej
Modne buty zimowe do sukienek i spódnic – poradnik

Modne buty zimowe do sukienek i spódnic – poradnik

Pomimo minusowych temperatur nie chcesz rezygnować z kobiecych stylizacji? Nie wiesz, jakie połączenia sprawdzają się o tej porze roku? Sprawdź czytaj dalej
  • 1