czwartek, 23 styczeń 2020 14:47

Kapelusz dla każdego

Kapelusz damski Kapelusz damski

Do niedawna kapelusz znajdował się w szafie każdej eleganckiej kobiety oraz mężczyzny. Jeszcze po zakończeniu drugiej wojny światowej był on nieodzownym elementem stroju, z czasem powoli odszedł w zapomnienie, ale obecnie kapelusze, toczki, fedory, czy panamy, powoli powracają do naszych łask.

Są to niewątpliwie nakrycia głowy, które wyróżnią nas z tłumy oraz nadadzą nam rys oryginalnej niepowtarzalności. Warto się zastanowić, czy nie chcemy zainwestować w tę część garderoby. Koszt nie jest duży, a wrażenie bywa piorunujące, zwłaszcza na polskiej ulicy.

1. Eleganckie i stylowe

2. Zrealizuj swoje marzenia

3. Do wyboru, do koloru

4. Fedora? A może jednak toczek?

5. Kapelusze są dobre na wszystko

Eleganckie oraz stylowe

Poszukując różnego rodzaju nakryć głowy, możemy skorzystać z dostępnej w sieci strony hatfactory.pl. Dla tych z nas, które myślą – Hmmm, kapelusz to kapelusz, cóż może być w nim ciekawego? – oczy otworzą się szeroko ze zdumienia. Sklep internetowy, który kryje się pod wyżej wymienionym adresem, jest przedłużeniem działalności polskiej firmy zajmującej się nakryciami głowy, a działającej nad Wisłą od 1948 roku. Jest to firma rodzinna, która startowała jako pracownia modniarska, a obecnie – dzięki gwałtownemu rozwojowi w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku – stała się czołowym producentem wysokiej jakości, modnych nakryć głowy, zarówno dla pań, jak i panów.

Zrealizuj swoje marzenia

Ich oferta – w większości – jest produktem, który powstaje w naszym kraju. Wyjątek stanowią tu kapelusze oraz berety czeskiej firmy Tonak, której Hatfactory jest handlowym przedstawicielem na polski rynek. Oferta nakryć głowy jest cały czas poszerzana, tak aby każda klientka i klient znaleźli coś dla siebie, w czym dobrze będą się czuli na co dzień i od święta. Na stronie znajdziemy fedory, cylindry, meloniki, fascynatory, stylowe czapki wełniane, etc. W przypadku, gdyby nasza fantazja sięgała o niebo dalej, niż pomysły sklepu internetowego, możemy skorzystać z oferty współpracującej z Hatfactory manufaktury Evita, dzięki której będziemy mogli zrealizować najbardziej wyszukane pomysły kapeluszy lub czapek. Wykwalifikowana kadra pomoże nam przekuć nasze marzenia w rzeczywistość. Wystarczy się z nimi skontaktować mejlowo lub telefonicznie i ustalić szczegóły konkretnego projektu.

Do wyboru, do koloru

Kapelusze, toczki, kaszkiety, czapki wełniane, berety z angory, meloniki, cylindry, itp., są zawsze wykonywane z materiałów dobrej jakości oraz dostosowane do warunków atmosferycznych jakie panują na co dzień w Polsce. Mamy więc gwarancję, że nasz nowy kapelusz, czy czapka z angory, przetrwają wszelkie zawirowania i o ile huragan nie zerwie nam ich z głowy, będą nas cieszyć i grzać przez długi czas. Oprócz klientów indywidualnych firma Hatfactory obsługuje także różnego rodzaju kontrahentów, takich jak linie lotnicze, czy jednostki wojskowe. Często zgłaszają się doń grupy rekonstrukcyjne, które odtwarzają nakrycia głowy zarówno cywilne jak i wojskowe ze szczególną dbałością o materiały, a także detale wykonania. Jest to potwierdzeniem, że jakość którą oferuje Hatfactory, jest naprawdę wysokiej próby.

Fedora? A może jednak toczek?

Szeroką jest zwłaszcza oferta dla pań, które zdecydowanie chętniej zakładają na głowę, czy to kapelusze, czy różnego rodzaju czapki. Intrygujący damski kapelusz możemy już nabyć za nieco ponad sto złotych. Czas wysyłki zamówienia wynosi jedynie dwa dni robocze. Nakryciem głowy, które przypadnie do gustu każdej pani może być KAPELUSZ FEDORA ALEXIS. Jest to produkt naturalny, wykonany w stu procentach z wełny owczej, obecnie dostępny w czterech kolorach: czerwonym, czarnym, fioletowym i granatowym. Na przejrzystej stronie z możliwością kupna kapelusza wystarczy tylko określić jego dokładne parametry, dokonać opłaty i czekać z utęsknieniem na fedorę, która stanie się wspaniałym i wygodnym akcentem w naszej nowej stylizacji.

Kapelusze są dobre na wszystko

Wchodząc z kolei w zakładkę: kapelusze filcowe dla pań, otrzymamy prawie pięćdziesiąt dostępnych na bieżąco propozycji, w witrynie on line. Ceny filcowych nakryć głowy dla pań kształtują się obecnie na poziomie od 90 do 190PLN, a więc każda z nas znajdzie coś na jej kieszeń, w czym będzie wyglądać niepowtarzalnie. Także zakres dostępnych fasonów oraz kolorystyka poszczególnych kapeluszy da nam duże pole manewru. Warto też zawsze spojrzeć w zakładkę z promocjami, gdyż możemy tam znaleźć różne propozycje nakryć głowy, które potrafią być tańsze nawet o 30-40%, a taka oszczędność na koncie zawsze cieszy. No i nadal będziemy mieć stylowy produkt na głowie, który zdecydowanie wyróżni się z tłumu na warszawskiej, czy gdańskiej ulicy. Przed samym zakupem możemy także pogrążyć się w lekturze bloga, który znajdziemy na stronie Hatfactory.pl. Znajdziemy tu na pewno ciekawe teksty, które być może zainspirują nas do własnych eksperymentów w dziedzinie nakryć głowy. Warto bowiem szukać różnego rodzaju rozwiązań. Moda nigdy nie stoi w miejscu, a nasz gust zmiennym bywa.

Dodatki do ciuchów

Farbowanie jako drugie życie ubrań

Farbowanie jako drugie życie ubrań

Farbowanie ubrań znów staje się modne. Jest to najskuteczniejszy sposób, aby stara garderoba dostała drugie życie. Idealnie sprawdza się w czytaj dalej
Typy kolorystyczne kobiet

Typy kolorystyczne kobiet

Typy kolorystyczne kobiet Każda z nas posiada inną karnację, inny kolor oczu, inne rysy twarzy. czytaj dalej
Poczuj się jak prawdziwa gwiazda

Poczuj się jak prawdziwa gwiazda

Jak wiadomo kobiety naprawdę uwielbiają nosić biżuterię i nie ma się, co temu dziwić, ponieważ każdej z nich dodaje ona czytaj dalej
Modne buty zimowe do sukienek i spódnic – poradnik

Modne buty zimowe do sukienek i spódnic – poradnik

Pomimo minusowych temperatur nie chcesz rezygnować z kobiecych stylizacji? Nie wiesz, jakie połączenia sprawdzają się o tej porze roku? Sprawdź czytaj dalej
  • 1