piątek, 21 luty 2020 15:40

Na co zwrócić uwagę dobierając biustonosz Push-Up?

 biustonosz Push-Up biustonosz Push-Up

Istnieje wiele nieporozumień na temat biustonoszy push-up. Wiele pań uważa, że nie może ich nosić, jeśli mają duże piersi. Twierdzą, że pasują tylko do piersi w rozmiarze A lub B. Tak naprawdę, rozmiar nie ma znaczenia. Nadal możesz nosić biustonosze push-up. Ich zadanie wcale nie musi się ograniczać do powiększenia piersi.

 

Dlaczego każda kobieta może kupić biustonosz push-up?

Tego typu biustonosze zapewniają zwykle większe wsparcie, bezpieczeństwo i komfort niż inne modele. Oferują dodatkową podszewkę i wyściółkę. Jeśli masz duże piersi, może się okazać, że wolisz nosić biustonosz push-up niż tradycyjny. Co ważne, ten model delikatnie podkreśla piersi i utrzymuje je na swoim miejscu przez cały dzień. Podnosi biust do góry i ku środkowi, zapewniając kuszący dekolt. Biorąc pod uwagę ogromny wybór biustonoszy push-up, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Poszukaj dobrze dopasowanego stanika.

Jak wybrać odpowiedni model?

Bielizna jest podstawą każdego stroju. Zapoznaj się więc z tymi wskazówkami i poradami dotyczącymi wyboru najlepszego stanika dla siebie. Najpierw zastanów się, na jaką okazję chcesz go założyć. Formalny strój biurowy wymaga prostego, nieupiększonego biustonosza push-up. Wybierając się na spotkanie z przyjaciółmi lub randkę, możesz śmiało założyć seksowny stanik bez ramiączek.

Poznaj swój rozmiar. Pamiętaj, że biustonosze push-up czasem wymagają większego rozmiaru, ponieważ wyściółka zapewnia dodatkowy komfort. W razie wątpliwości skonsultuj się z profesjonalną braffiterką. Zwróć też uwagę na swoje preferencje dopasowania. Staniki push-up mają różne kształty (głęboki, bez ramiączek, itd.). Kiedy zdecydujesz się już na rodzaj i rozmiar biustonosza, zastanów się nad kolorem, designem i ozdobami. Powinny pasować do Twoich upodobań, potrzeb i stroju.

Na co warto jeszcze zwrócić uwagę?

Zobacz, jak znaleźć odpowiedni rozmiar biustonoszy push-up. Zmierz obwód. Załóż miękki stanik (nie push-up), by Twoje piersi zachowały naturalny kształt. Owiń centymetr bezpośrednio pod piersiami. Upewnij się, że biegnie równolegle do dolnej części paska biustonosza. Od otrzymanego wyniku odejmij 5 cm, a następnie zaokrąglij tę liczbę w dół, do wielokrotności 5. Teraz zmierz swój biust. Umieść centymetr w najpełniejszej części biustu. Znów upewnij się, że przyłożyłaś go równomiernie do obwodu. Od objętości piersi musisz odjąć zaokrąglony wynik obwodu. W ten sposób sprawdzisz, jaką miseczkę powinien mieć Twój biustonosz push-up.

Pamiętaj, że nie jest wskazane nosić stanika dłużej niż 10 godzin dziennie. Piersi nie znajdują się w naturalnej pozycji. Dlatego po tym czasie możesz poczuć dyskomfort.

Artykuły powiązane

  • Poczuj się jak prawdziwa gwiazda
  • Modne buty zimowe do sukienek i spódnic – poradnik
  • Spinki do mankietów nie tylko dla mężczyzn. Sprawdź najciekawsze modele tego sezonu
  • Najlepszy sposób na miłosne uniesienie, czyli biustonosz peek-a-boo
  • Miejska moda na wiosnę